Новини свързани с Георги Китанов
09:25 ч., 27.05.2019 г.
Черно море се раздели с още четирима футболисти. От днес, 27 май, Радослав Василев, Юго Кононго, Мехди Фенуш и Жоаким Балми вече не са част от о... цялата новина

17:18 ч., 18.05.2019 г.
Ботев (Пд) загуби от Черно море с 0:1 в мач от 34-ия кръг на Първа лига, който се игра пред камерна публика на стадион "Тича" във Варна. Дани Ки... цялата новина

14:04 ч., 11.04.2019 г.
Наставникът на Черно море Илиан Илиев определи групата за гостуването на Ботев (Пловдив) от 29-ия кръг на Първа професионална лига. От нея отпад... цялата новина

13:23 ч., 02.04.2019 г.
Наставникът на Черно море Илиан Илиев определи групата за мача от турнира за Купата на България с Ботев Пловдив. В нея има две промени от срещат... цялата новина

14:45 ч., 19.02.2019 г.
Славия и Черно море осъществиха драматична "обръщалка" в мач от междинния 22-и кръг на Първа лига, който се игра на стадиона в "Овча купел". Дом... цялата новина

17:09 ч., 16.01.2019 г.
Черно море записа равенство 1:1 с Черноморец Балчик в първата си контрола от зимната подготовка. Неофициален дебют за “моряците" направиха новит... цялата новина

14:23 ч., 08.12.2018 г.
Локомотив Пловдив загуби от Черно море с 0:2 в мач от 19-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Тича" във Варна. Бившите футболисти на... цялата новина

14:42 ч., 07.12.2018 г.
Една промяна направи треньорът Илиан Илиев в групата за мача с Локомотив Пловдив от 19-ия кръг на Първа професионална лига. На мястото на контуз... цялата новина

15:35 ч., 18.10.2018 г.
Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи групата за предстоящия в събота мач с Ботев Пловдив. От нея отпаднаха контузеният Емил Янчев и Геор... цялата новина

17:34 ч., 24.11.2017 г.
Старши треньорът на ЦСКА Стамен Белчев и неговият помощник Стефан Генов - Чечо определиха група от 19 футболисти за лагера преди мача с Локомоти... цялата новина

16:54 ч., 17.11.2017 г.
Старши треньорът на ЦСКА-София Стамен Белчев определи група от 18 футболисти за лагера преди мача с Ботев (Пловдив). Срещата от XVI кръг на Първ... цялата новина

09:12 ч., 28.08.2017 г.
По-голямата част от националният отбор на България започна подготовката си за световните квалификации срещу Швеция на 31.08.2017 от 21:45 ч. и Х... цялата новина

13:31 ч., 21.08.2017 г.
Селекционерът на "А" националния отбор Петър Хубчев обяви група от 25 футболисти за световните квалификации срещу Швеция на 31.08.2017... цялата новина

14:18 ч., 25.05.2017 г.
Селекционерът на "А" националния отбор Петър Хубчев обяви група от 23-ма футболисти за световната квалификация срещу Беларус на 9 юни.... цялата новина

21:47 ч., 17.05.2017 г.
Локомотив Пловдив завърши 0:0 с ЦСКА в мач от 7-ия плейофен кръг в първата шестица, който се игра на стадион "Българска армия" в столи... цялата новина

1 2 3 4

Марица обяви контрола с Ботев на "Колежа"
Браво! Пловдивчанин спечели приза за най-прогресиращ млад играч на България
Избраха Динко Хоркаш за най-добър вратар в България за 2023 година
Пловдивски защитник е лидер в Литва, тимът му не допусна гол в четвърти пореден мач