отбор: Ботев Пд
виж статистика

Новини свързани с Ферарио Спасов
13:09 ч., 15.11.2012 г.
"Имахме известни проблеми за подготовката за мача във Враца. Тренировъчният ни процес бе нарушен от отсъствието на голяма група играчи... цялата новина

08:15 ч., 15.11.2012 г.
Спортно-техническият щаб на Ботев Пловдив реши да премести вчерашната тренировка на тима в с. Куртово Конаре. Пловдивчани пазят тревното покрити... цялата новина

12:30 ч., 14.11.2012 г.
Ботев Пловдив ще проведе единия от зимните си лагери в Турция или Кипър. Това съобщиха от управата на "жълто-черния клуб". Шефовете на... цялата новина

17:31 ч., 10.11.2012 г.
Трите точки и победата са по-важни, отколкото една красива загуба. Това заяви след победата с 2:0 над Миньор Пк, треньорът на Ботев Пд Ферарио С... цялата новина

16:24 ч., 10.11.2012 г.
Ботев Пловдив победи с 2:0 гостуващия Миньор Перник в мач от 12-ия кръг на "А" група. На стадион "Христо Ботев" в Пловд... цялата новина

16:10 ч., 09.11.2012 г.
Старши-треньорът на Ботев Ферарио Спасов определи групата за домакинския мач с Миньор от 12-ия кръг в първенството на "А" групар инфор... цялата новина

13:10 ч., 09.11.2012 г.
Трябва да спечелим на всяка цена мача срещу отбора на Миньор Пк. Най-важното утре е да няма никакво подценяване към този отбор, защото да не заб... цялата новина

08:43 ч., 06.11.2012 г.
Днес от 14,30 часа на стадиона в с. Марково, Ботев Пд ще се изправи срещу Сокол (Марково) в контрола среща, която ще бъде последна за Бубакар Ке... цялата новина

14:24 ч., 03.11.2012 г.
Наставникът на Ботев Ферарио Спасов говори пред представители на медии преди дербито, като заяви, че това е важен мач, който трябва да се спечел... цялата новина

09:36 ч., 01.11.2012 г.
Ръководството на Ботев Пд днес ще реши дали да наложи наказание на нападателя Станислав Костов. Както е известно, 21-годишният футболист си изпр... цялата новина

16:47 ч., 30.10.2012 г.
Ботев Пд надигра с 3:0 като гост Евроколеж в първи мач от 1/16-финалите в турнира за Купата на България. "Канарчетата" не срещнаха ник... цялата новина

09:15 ч., 30.10.2012 г.
Треньорът на Ботев Пд Ферарио Спасов ще даде почивка на голяма част от титулярите си днес, за първия мач от 1/16-финалите в турнира за Купата на... цялата новина

12:28 ч., 29.10.2012 г.
Централният защитник на Ботев Пд Бобан Грънчаров ще пропусне двубоя от турнира за Купата на България срещу Евроколеж. Македонският бранител е на... цялата новина

18:25 ч., 27.10.2012 г.
Треньорът на Ботев Пд Ферарио Спасов коментира със смесени чувства равенството срещу ЦСКА (1:1). Двата тима си разделиха по едно полувреме ... цялата новина

13:01 ч., 26.10.2012 г.
"Не само между мен и Стойчо е положителна статистиката ми, ами и като цяло срещу тима на ЦСКА, с който и отбор да съм бил начело, но т... цялата новина