отбор: ВК Марица Пловдив
дата на раждане: 17.06.1990 г.

Новини свързани с Ралица Камбурова
09:59 ч., 22.03.2011 г.
Нагла съдийска брадва спря Марица и помогна скандално на ЦСКА да спечели първия финален плейоф за шампионската титла в първенството на женския в... цялата новина

20:07 ч., 16.03.2010 г.
Женският волейболен тим на Марица Пловдив спечели сребърните медали в националното първенство. Маричанки загубиха с 0:3 финалната серия с ЦСКА, ... цялата новина

21:12 ч., 13.03.2010 г.
Марица записа злощастна загуба с 0:3 от ЦСКА в първия двубой между двата тима, игран в софийската зала Васил Симов в комплекса Червено Знаме. Ма... цялата новина

11:57 ч., 23.02.2010 г.
Волейболистките на Марица Цветелина Николова и Ралица Камбурова бяха избрани за спортисти №1 на Спортното училище „Васил Левски" в Пловдив.... цялата новина

20:00 ч., 13.11.2009 г.
Марица записа втора победа във волейболния шампионат при жените във II кръг. Пловдивчанки надиграха леко Академик София с 3:0 (-16, -13, -17) за... цялата новина

10:03 ч., 12.10.2009 г.
Капитанката на женския волейболен тим на Марица - Ани Маринова, бе избрана за най-добра състезателка на силния турнир за купа „Интерком груп&quo... цялата новина

11:07 ч., 28.07.2009 г.
Като световни шампиони посрещнаха във волейболен клуб "Марица" внушителната пловдивска 8-членна група в националния отбор за девойки д... цялата новина

12:41 ч., 21.07.2009 г.
Волейболистките на Марица стартираха лятната си предсезонна подготовка, 12 дни по-рано от предвиденото, заради участието на тима в балканската ж... цялата новина

15:57 ч., 11.03.2009 г.
Старши треньорът на волейболният клуб Марица - Иван Петков, е принуден да смени тактическата схема на игра на тима си преди дерито срещу Енерджи... цялата новина

20:09 ч., 04.03.2009 г.
Марица разби Локо София с 3:0 в шампионатен мач от държавното първенство по волейбол за жени. Момичетата на Иван Петков взеха трите гейма леко н... цялата новина