Спортните новини: Днес (13) | Вчера (25)
Всички новини за: 30 април 2015 г. « 29.04.2015 | 01.05.2015 »
18:44 / 30.04.2015
Отборът на Локомотив (набор 2001) отпадна от турнира SKF за набор 2001 в град Сопот.

Две победи и едно равенство се оказах... цялата новина

18:33 / 30.04.2015
Марица падна с 0:3 от Левски във финала на Държавното първенство за ветерани, игран на стадион "Чепинец" във Велинград.

18:21 / 30.04.2015
Талантът на Ботев Владимиp Айтов ще отсъства от терена още поне две седмици, стана ясно днес.

Халфът пострада по време на мача на дублиращия о... цялата новина

17:14 / 30.04.2015
Миналогодишният шампион по автомобилизъм на писта, Константин Маршавелов, ще започне този уикенд защитата на титлата си във Велико Търново, къде... цялата новина

17:06 / 30.04.2015
Шефът на плувния клуб "Младост" Василис Дамянидис е заплашван с прокуратура и съд. Това съобщи специалистът за медиите. Той е бил обви... цялата новина

16:57 / 30.04.2015
Мирела Чилингирова от АСТК "Тракия" - Пловдив, завоюва бронзов медал в дисциплината форма до първи дан по време на Европейското първен... цялата новина

15:26 / 30.04.2015
Николай Неделчев ще бъде бъдещият шеф на Локомотив, разбра Plovdiv24.bg. Той е гласен за изпълнителен директор на "черно-белите"... цялата новина

14:58 / 30.04.2015
Доста се разместиха пластовете след изиграването на 5 кръг в УЧЕНИЧЕСКА ЛИГА ПЛОВДИВ, който се явяваше последен за първата половина на шампионат... цялата новина

14:02 / 30.04.2015
Ботев постигна трета поредна победа на турнира SKF за набор 2001 в град Сопот. В протоколен мач "канарчетата" победиха с 4:0 дома... цялата новина

11:40 / 30.04.2015
Съдийски назначения "А" ФГ XXVIII Кръг

01.05.2015г. Петък 18:00ч.
БЕРОЕ /Ст.З/ - ЦСКА /Сф/
ВЛАДИМИР ВЪЛКОВ ПЕТЪР СТ... цялата новина

11:31 / 30.04.2015
Ново ръководство ще се заеме със задачата да спаси Локомотив (Пловдив) от настоящото бедствено положение. За целта ще бъде създадено сдружение, ... цялата новина

10:37 / 30.04.2015
Петър Пенчев няма да продължи да бъде старши-треньор на Ботев от новия сезон. Тази новина намери място в днешния брой на в. "Стандарт"... цялата новина

09:08 / 30.04.2015
Украйна ще бъде първият съперник на България на турнира в Група В от третия кръг на Европейската отборна купа по плажен волейбол за жени. Това с... цялата новина

09:04 / 30.04.2015
Директорът на първенства и турнири в БФС Антон Попов разкри, че от УЕФА са изпратили писмо, с което искат информация за скандала за уговорени ма... цялата новина

08:54 / 30.04.2015
След класирането на Левски на финала за Купата на България стана ясно, че Лудогорец не може да направи дубъл и поради тази причина четвъртият в ... цялата новина

08:46 / 30.04.2015
Директорът на Левски Георги Иванов-Гонзо изригна след инфарктната победа над Лудогорец.

"Досега мълчах, но вече не мо... цялата новина

08:38 / 30.04.2015
Италиански футболен агент изгледа реванша от полуфиналите в турнира за Купата на България между Локомотив (Пловдив) и Черно море на "Лаута&... цялата новина

08:34 / 30.04.2015
Локомотив (Пд) е бил на косъм от това да му бъдат отнети три точки от актива в "А" група, съобщава "7 дни спорт". Причината ... цялата новина

Ето къде ще гледаме мачовете от Евро 2024
Феновете на Ботев събраха над 4000 лева за благотворителност
Окончателно! Ерата на Гриша Ганчев в Литекс приключи
Марица представи шеста волейболистка за новия сезон
Фенклубът на Локо: Томаш спечели уважението ни, но най-силните аплодисменти са за Бащата