Всички новини за: 17 септември 2019 г. « 16.09.2019 | 18.09.2019 »
Дисциплинарната комисия към БФС наложи доста любопитно наказание на Локомотив Пловдив.

Ето какво гласи обявеното днес решение... цялата новина

17:41 / 17.09.2019
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) направи първа тренировка в зала като част от подготовката си за новия сезон в мъжката Висша лига. Досега пло... цялата новина

15:51 / 17.09.2019
Съветникът на собственика на Ботев (Пд) Георги Самуилов - Еролин Кючуков, иска да доведе в клуба нов треньор на вратарите. На няколко пъти изявя... цялата новина

13:30 / 17.09.2019
Йохан Фронен, ръководител на отделението по неврохирургия в Университетската болница в Тампере, коментира лечението на седемкратния шампион във ... цялата новина

13:12 / 17.09.2019
В Ботев продължават да обясняват, че подлагането на детектор на лъжата е обичайна практика и няма нищо подозрително в действията на ръководствот... цялата новина

13:04 / 17.09.2019
Общинският съвет в Пловдив прие предложението да се намалят концесионните такси и да станат в размер 100 лева годишно на няколко възлови футболн... цялата новина

12:21 / 17.09.2019
Локомотив (Пловдив) завърши 0:0 с Пирин (Благоевград) в мач от поредния кръг на Елитната група до 19 години, който се игра на градския стадион "... цялата новина

10:48 / 17.09.2019
Христо Стоичков вероятно е решил да спре да опитва да бъде треньор и да се съсредоточи върху кариерата си на журналист. Това става ясно от сайта... цялата новина

10:23 / 17.09.2019
Кметът на район "Южен" Борислав Инчев разкри чудесна новина за привържениците на футболен клуб Спартак (Пловдив), предаде репортер на Pl... цялата новина

09:21 / 17.09.2019
Локомотив Пловдив е отборът, който стреля най-безмилостно в Първа лига и превръща най-голям процент от ударите си в голове. "Смърфовете" са исти... цялата новина

08:58 / 17.09.2019
Мъжкият национален отбор по волейбол на България загуби от от домакина Франция с 0:3 (19:25, 21:25, 14:25) гейма в четвъртия си мач от предварит... цялата новина

Става банално! Томаш за пореден път обясни загуба на своя отбор с липса на класа