Много шум за нищо вдигна комисията за боклука на първото си работно заседание 16:37 ч., 26.09.2009 г.
4 Кой кого рекетира за софийския боклук - общината правителството или напротив? 15:41 ч., 18.09.2009 г.
Правителството излива милиони в Пловдив, екозаводът пред пуск, приемаме 100 000 тона софийски боклук 10:58 ч., 24.08.2009 г.