юноша на Локомотив Пд, бивш играч на Локомотив и Ботев

още снимки на Добри Орловски

Новини свързани с Добри Орловски
19:36 ч., 21.04.2010 г.
Спартак постигна рутинна победа в мач от Източната "Б" група. "Гладиаторите" надиграха като домакини отбора на Светкавица.... цялата новина

19:16 ч., 15.04.2010 г.
Спартак Пловдив победи Любимец в мач от Източната "Б" група с минималното 1:0. Единственото попадение вкара Добри Орловски. Той засече... цялата новина

19:14 ч., 10.04.2010 г.
Отборът на Спартак инкасира поредната си загуба в първенството на Източната "Б" група. "Гладиаторите" паднаха с 0:1 при гост... цялата новина

17:25 ч., 06.03.2010 г.
Спартак пропусна да победи Волов в Шумен, при дебюта на Красимир Чомаков. Двата отбора завършиха 0:0, като "гладиаторите" повече могат... цялата новина

10:49 ч., 19.02.2010 г.
Спартак Пловдив разгроми с 5:0 ИТД Гигант (Съединение) в контрола, играна вчера в Голям чардак, съобщиха от клуба. 45 минути с екипа на спартакл... цялата новина

14:46 ч., 06.02.2010 г.
Спартак Пловдив записа равенство 1:1 с четвъртодивизионния Асеновец в контрола с малко футбол в нея поради заледения терен, предаде репортер на ... цялата новина

12:11 ч., 22.12.2009 г.
Отборът на Плазма записа разгромна победа на старта на футболният турнир в зала "Олимпиада". Звездният тим, в който участват Георги Ка... цялата новина

18:30 ч., 04.10.2009 г.
Афиширащият всяка година амбиции за елита отбор на Спартак инкасира поредната си меко казано странна загуба. "Гладиаторите" се дадоха ... цялата новина

09:19 ч., 26.09.2009 г.
Треньорът на Спартак (Пд) Николай Киров-Белия ще решава едва преди мача с Миньор Раднево дали да рискува с щатния голмайстор Георги Стоянов и ха... цялата новина

19:12 ч., 12.09.2009 г.
Отборът на Спартак победи Брестник с 1:0 в регионалното дерби на "Б" група. Единственото попадение в двубоя реализира утвърждаващия се... цялата новина

19:18 ч., 04.09.2009 г.
Отборът на Спартак постигна важна победа като гост на Родопа в Смолян с 2:0. Първото попадение в мача падна още в 18-та минута. Емил Аргиров про... цялата новина

20:24 ч., 29.08.2009 г.
Мечтан дебют за Спартак направи новото попълнение на "гладиаторите" Георги Аврамов. Бившето "канарче" реализира и двете попа... цялата новина

18:43 ч., 25.08.2009 г.
Георги Аврамов и Добри Орловски започнаха от днес тренировки със Спартак Пловдив. Бившите "канарчета" разтрогнаха договорите си с Боте... цялата новина

09:45 ч., 20.08.2009 г.
На стадион "Христо Ботев" пристигнаха поредните кандидати да облекат екип на Ботев. Това е нападателят Георги Дойчинов, който идва от ... цялата новина

10:58 ч., 15.08.2009 г.
Теренът на стадион "Христо Ботев" осъмна посипан със стъкла и кабърчета, видя репортер на Plovdiv24.bg. Предполага се, ч... цялата новина