Новини свързани с Йордан Минев
10:42 ч., 28.07.2017 г.
Защитникът Йордан Минев призна, че Ботев (Пд) му е на сърцето и се чувства отлично в отбора. Той обаче не пропусна за пореден път да "захап... цялата новина

22:23 ч., 27.07.2017 г.
Ботев (Пд) завърши 0:0 срещу португалския Маритимо в първи сблъсък от третия предварителен кръг на Лига Европа, предаде репортер на Plovdiv24... цялата новина

09:02 ч., 27.07.2017 г.
Ботев Пловдив излиза тази вечер срещу португалския Маритимо в първи сблъсък от третия предварителен кръг на Лига Европа. Двубоят е от 20,30 часа... цялата новина

12:47 ч., 26.07.2017 г.
Отборът на Ботев (Пд) замина за Бургас, където утре приема португалския Маритимо в първи мач от третия кръг на турнира Лига Европа. "Жълто-... цялата новина

10:01 ч., 23.07.2017 г.
Защитникът Йордан Минев получи почивка от треньора на Ботев Николай Киров и ще пропусне днешното гостуване на Славия. Двубоят е от 18,45 часа на... цялата новина

22:18 ч., 20.07.2017 г.
Ботев (Пд) изигра страхотен мач и вече е в третия кръг на Лига Европа! "Канарчетата" разгромиха израелския Бейтар (Йерусалим) с 4:0 в ... цялата новина

19:41 ч., 20.07.2017 г.
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров определи стартовия си състав за реванша срещу израелския Бейтар (Йерусалим), предаде репортер на Plovdi... цялата новина

08:52 ч., 20.07.2017 г.
"Канари, напред!" - популярният призив на феновете на Ботев Пловдив ще отеква силно на стадион "Лазур" в Бургас днес. От 20:... цялата новина

14:41 ч., 19.07.2017 г.
С група от 19 футболисти замина тимът на Ботев (Пловдив) днес за Бургас, където в четвъртък от 18:30 часа на стадион "Лазур" приема Бе... цялата новина

22:18 ч., 16.07.2017 г.
Ботев (Пд) загуби от Пирин с 0:1 в двубой от първия кръг на новото първенство, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Мачът се игра пред празн... цялата новина

16:12 ч., 13.07.2017 г.
Днес от 21 ч. българско време Ботев се изправя срещу израелския Бейтар Йерусалим във втория квалификационен кръг на Лига Европа. Срещата ще... цялата новина

17:07 ч., 12.07.2017 г.
Отборът на Ботев пристигна в Израел, където в четвъртък вечер ще изиграе първия си двубой от втория квалификационен кръг на Лига Европа срещу Бе... цялата новина

21:47 ч., 06.07.2017 г.
Ботев (Пд) се класира за втория квалификационен кръг на турнира Лига Европа, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Жълто-черните победиха алб... цялата новина

14:41 ч., 05.07.2017 г.
Отборът на Ботев (Пловдив) замина днес за Бургас, където утре ще изиграе мача реванш от Първия кръг на турнира Лига Европа срещу Партизани (Тира... цялата новина

19:58 ч., 29.06.2017 г.
Ботев победи албанския Партизани (Тирана) с 3:1 като гост в първи мач от първия предварителен кръг на турнира Лига Европа. Така пловдивчани почт... цялата новина