2006/07 Спартак Пловдив 23/4

още снимки на Емил Аргиров

Новини свързани с Емил Аргиров
16:22 ч., 27.02.2010 г.
Отборът на Спартак (Пловдив) загуби с минималното 0:1 при гостуването си на Левски на стадион "Георги Аспарухов". Двата отбора изиграх... цялата новина

14:46 ч., 06.02.2010 г.
Спартак Пловдив записа равенство 1:1 с четвъртодивизионния Асеновец в контрола с малко футбол в нея поради заледения терен, предаде репортер на ... цялата новина

18:04 ч., 03.02.2010 г.
Спартак Пловдив загуби с 0:1 от Левски Карлово в скучен контролен мач, игран на стадиона в село Баня. Теренът бе изключително разкалян и двата т... цялата новина

15:07 ч., 03.01.2010 г.
Футболистите на Спартак ще бъдат събрани за тренировки най-рано от всички пловдивски отбори. "Гладиаторите" подновяват тренировки утре... цялата новина

12:49 ч., 06.12.2009 г.
В здрав мач с много положения Спартак Пловдив и Спартак Варна завършиха 0:0 на стадион "Тодор Диев" под тепетата. И двата тима могат д... цялата новина

16:47 ч., 28.11.2009 г.
Спартак пропусна да победи Калиакра в Каварна, в дербито на Източната "Б" група, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Двата отбора... цялата новина

11:06 ч., 27.11.2009 г.
Доскорошният футболист на Черно  Море Александър Александров - Кривия поддържа форма със Спартак Пловдив от няколко дни. Халфът напусна варненск... цялата новина

16:29 ч., 14.11.2009 г.
Спартак (Пловдив) инкасира загуба при гостуването си на Черноморец (Балчик) в Албена. Гладиаторите паднаха с 1:2.

Пловдивчани изиграха добро п... цялата новина

17:00 ч., 08.11.2009 г.
Спартак Пловдив надигра Свиленград с 3:1 в интересен мач, игран на стадион "Тодор Диев". Двата тима изиграха скучно първо полувреме, з... цялата новина

16:54 ч., 31.10.2009 г.
Спартак стигна до драматично реми 1:1 при гостуването си на Светкавица в Търговище. Домакините успяха да поведат през второто полувреме, "г... цялата новина

19:12 ч., 26.09.2009 г.
Спартак постигна трудна, но заслужена победа като гост на Миньор (Раднево). Пловдивските "гладиатори" значително превъзхождаха своите ... цялата новина

18:20 ч., 23.09.2009 г.
Отборът на Спартак (Пловдив) победи Съединение с 5:2 в контрола, завършила преди броени минути.

Първото попадение падна още в началото на двуб... цялата новина

10:55 ч., 19.09.2009 г.
Нападателят Георги Стоянов и халфът Емил Аргиров няма да играят утре срещу Добруджа. Това се разбра след ввчерашната тренировка на тима, когато ... цялата новина

19:12 ч., 12.09.2009 г.
Отборът на Спартак победи Брестник с 1:0 в регионалното дерби на "Б" група. Единственото попадение в двубоя реализира утвърждаващия се... цялата новина

07:05 ч., 12.09.2009 г.
Един от най-добрите играчи на Спартак (Пловдив) Емил Аргиров получи тежка контузи и със сигурност пропуска поне предстоящия двубой на "глад... цялата новина