Юноша на Ботев

още снимки на Костадин Гаджалов

Новини свързани с Костадин Гаджалов
11:44 ч., 14.01.2009 г.
Част от феновете на Ботев Пловдив показаха недоволството си спрямо президента на клуба Димитър Христолов в четвърти протест. Този път привържени... цялата новина

14:22 ч., 07.01.2009 г.
В Пловдив качествени футболисти има в изобилие, това е теза която категорично браня, когато ми се наложи. Вчера бяха обявени резултатите в анкет... цялата новина

16:32 ч., 28.12.2008 г.
Дормушали Саидходжа и Николай Манчев са играли във всичките 16 мача на Ботев Пловдив през есента. Дългокосият полузащитник обаче е бил сменян до... цялата новина

16:44 ч., 01.12.2008 г.
Локомотив победи с 3:1 Ботев в Дербито на дублиращите в мач, игран пред няколкостотин зрители на стадиона в парк Лаута. Двата отбора не губиха в... цялата новина

15:13 ч., 01.12.2008 г.
Дербито между Локо и Ботев при дублиращите отбори се играе в момента, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Имаше опасност двубоя да не се съ... цялата новина

17:31 ч., 28.11.2008 г.
Юношата на Ботев Васил Кочев отново попадна в групата на Ботев Пловдив за срещата с Локомотив утре. Извън групата обаче остана аржентинският хал... цялата новина

18:07 ч., 24.11.2008 г.
Ботев Пловдив загуби с минималното 0:1 от Вихрен в мач от дублиращото първенство на "А" група. "Канарчетата" имаха куп възмо... цялата новина

13:01 ч., 14.11.2008 г.
"Предстоящият мач е поредният финал, който Ботев трябва да изиграе на собствен терен. За жалост това е поради точките, които губим навън и ... цялата новина

17:31 ч., 07.11.2008 г.
Трима юноши на Ботев Пловдив може да запишат първите си минути с клуба, след като старши-треньорът Костадин Ангелов ги взе в групата за мача с М... цялата новина

16:44 ч., 07.11.2008 г.
Селекционерът на младежкият национален отбор - Иван Колев продължава да гласува доверие на защитника на Ботев Костадин Гаджалов. Това съобщи за ... цялата новина

17:26 ч., 05.11.2008 г.
С голове в последните 15-ина минути Ботев Пловдив загуби с 0:4 от Славия в дублиращото първенство. Хеттрик за софиянци отбеляза Зоран Златковски... цялата новина

17:28 ч., 27.10.2008 г.
Ботев Пловдив победи категорично с 3:1 Спартак Варна в дублиращата група. "Канарчетата" надиграха съперника, като още през първата час... цялата новина

17:27 ч., 13.10.2008 г.
Италиански мениджъри са харесали играта на футболиста на Ботев Костадин Гаджалов, съобщи изпълнителният директор на „канарчетата" Борислав ... цялата новина

19:07 ч., 11.10.2008 г.
Ръководството на пловдивския Ботев остана изключително удовлетворено от поредното отлично представяне на младежкия национал на "канарчетата... цялата новина

15:43 ч., 06.10.2008 г.
Посиненият таран на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев привлече погледите на всички по време на лагер-сбора на младежките национали преди предсто... цялата новина