дата на раждане: 29.12.1988 г.

още снимки на Георги Данов

Новини свързани с Георги Данов
17:29 ч., 03.11.2008 г.
Дублиращият състав на Локомотив постигна четвъртата си победа от началото на сезона, след като се наложи над Пирин с 3:1 пред около 50 зрители н... цялата новина

18:45 ч., 20.10.2008 г.
Локомотив Пловдив разгроми с 7:1 Миньор Перник в първенството на дублиращите тимове, в мач игран днес на стадиона в парк Лаута. "Смърфовете... цялата новина

17:45 ч., 06.10.2008 г.
Вратарят Стефано Кунчев бе повикан в състава на юношеския ни национален тим (набор 1991 година), съобщиха от пресслужбата на Локомотив Пловдив. ... цялата новина

21:40 ч., 02.10.2008 г.
Старши треньорът Аян Садъков определи група от 18 футболисти за утрешното „железничарско" дерби с Локо (Сф). Това стана веднага след днешна... цялата новина

22:17 ч., 23.09.2008 г.
Дублиращият отбор на Локомотив записа втора победа от началото на сезона, след като разгроми Черно море с 4:0 като гост. Така "черно-белите... цялата новина

15:44 ч., 22.09.2008 г.
Вратарят Кирил Акалски ще остане още един ден в хирургиите на Университетска болница, след като вчера получи комоцио след сблъсък с Георги Илиев... цялата новина

11:10 ч., 21.09.2008 г.
Старши треньорът Драган Канатларовски включи група от 20 футболисти за утрешния двубой срещу Черно море. В последния момент двама от избраниците... цялата новина

15:28 ч., 18.09.2008 г.
Юношата на Локомотив Иван Караманов направи повторен официален дебют в събота за родния си отбор срещу Спартак (Варна). Караманов се съгласи да ... цялата новина

19:10 ч., 15.09.2008 г.
Дублиращите отбори на Локомотив и Спартак (Варна) завършиха 1:1, в среща от 5-я кръг. Преди почивката двата отбора си размениха по една греда, к... цялата новина

15:20 ч., 12.09.2008 г.
Защитникът Людмил Николов и нападателят Георги Данов отпаднаха от групата за утрешния шампионатен мач срещу Спартак (Вн). Сред 18-те обаче е нов... цялата новина

19:43 ч., 02.09.2008 г.
Дублиращият отбор на Локомотив загуби с 4:2 гостуването си на Левски в мач от четвъртия кръг на първенството. Така "черно-белите" оста... цялата новина

20:22 ч., 26.08.2008 г.
Дублиращият отбор на Локомотив записа втора поредна загуба в първенството, след като отстъпи с 2:3 на ЦСКА пред около 600 зрители на "Лаута... цялата новина

20:57 ч., 18.08.2008 г.
Дубълът на Локомотив катастрофира тежко, губейки в Бургас с 10:1 от дубъла на Черноморец. В игра за Локо се пуснаха предимно юноши, родени през ... цялата новина

21:14 ч., 17.08.2008 г.
Йордан Милиев и Явор Въндев пропуснаха днешната възстановителна тренировка заради леко неразположение. Милиев имаше проблеми още преди двубоя с ... цялата новина

09:16 ч., 16.08.2008 г.
Ангел Йошев попадна в групата за днешния мач на Локомотив с Черноморец Бургас. Защитникът бе принудително изваден от тима преди няколко дни, тъй... цялата новина