Спортните новини: Днес (22) | Вчера (21)

спорт: Футбол

още снимки на Георги Христов

Новини свързани с Георги Христов
17:21 ч., 18.10.2007 г.

Футболистите на Ботев тренираха в обичайното темпо, въпреки финансовата криза, в която се намира отбора. "Канарчетата" гостуват в с... цялата новина

16:40 ч., 15.10.2007 г.
Сериозни проблеми с окомплектоването на групата за гостуването в Дупница ще има старши треньорът на Ботев Тенчо Тенев. Началото на седмицата изн... цялата новина

17:03 ч., 14.10.2007 г.
Нападателят на Ботев Георги Христов ще поднови тренировките през следващата седмица. Това съобщи спортно-техническият директор на клуба Борислав... цялата новина

09:54 ч., 11.10.2007 г.
Футболистите на Ботев ще подновят тренировки. Това заявиха пред репортер на Plovdiv24.com изпълнителният директор на клуба Сава Савов и домакинъ... цялата новина

18:19 ч., 06.10.2007 г.
Ботев не успя да победи Черно Море и завърши 1:1 в слаб мач пред около 3000 човека. "Канарчетата" доминираха през цялото първо полувре... цялата новина

09:35 ч., 06.10.2007 г.
Не е изключено Тенчо Тенев да излезе с по-офанзивната схема 4-3-3. При този вариант в атака ще действат Георги Христов, Георги Какалов и Дормуша... цялата новина

09:54 ч., 29.09.2007 г.
По-голямата част от футболистите на Ботев залагат на немските леки автомобили. Има няколко играчи, които притежават и италиански коли. Десният б... цялата новина

09:47 ч., 28.09.2007 г.
Безспорно футболен клуб Марица е една от най-големите люпилни за млади таланти. От този отбор са създадени играчи като Христо Стоичков, Александ... цялата новина

19:27 ч., 22.09.2007 г.
Ботев би трудно Берое с 1:0 пред около 5000 зрители в Пловдив. Единствения гол отбеляза Георги Аврамов в 35-ата минута. Гостите завършиха мача с... цялата новина

14:40 ч., 22.09.2007 г.

Най-вероятно за днешния двубой срещу Берое старши-треньорът на Ботев Светослав Гърков ще заложи на младия вратар Павел Станев, който е едва 2... цялата новина

19:00 ч., 16.09.2007 г.
Ботев отстъпи на Славия с 4:2, в среща играна на стадион „Славия" в столицата. „Канарчетата" изиграха много добро първо полувреме през... цялата новина

09:44 ч., 13.09.2007 г.
Ботев Пловдив победи аматьорския тим на Калояново със 7:1 в генералната репетиция преди гостуването на Славия. През първата част „канарчетата&qu... цялата новина

21:17 ч., 07.09.2007 г.
Ботев Пловдив направи 1:1 като гост на Родопа Смолян в контролна среща. Мачът се игра при непрекъснат дъжд на стадиона в Смолян, а двамата трень... цялата новина

11:04 ч., 08.06.2007 г.
Пловдивските Марица и Ботев постигнаха принципна договорка за трансфера на Георги Христов и Николай Манчев при "канарчетата". Това съо... цялата новина

15:48 ч., 04.06.2007 г.
Няколко нови футболисти задължително трябва да бъдат привлечени в Ботев през лятото. Това мнение изрази старши треньорът на тима Светослав Гърко... цялата новина

назад 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Локо потвърди раздялата с Томаш, Бащата и Мирчев ще водят тима срещу ЦСКА-София
Ботев с много променен състав срещу ЦСКА 1948
Александър Томаш приключи окончателно с Локо след разправия с Крушарски?
Четирима от Локо отличени сред най-добрите в елитните юношески групи
Гонзо: България ще домакинства в Пловдив! Стадион "Христо Ботев" е прекрасно съоръжение