Собственикът на Локо изгледа с феновете загубата от Левски
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:07 / 08.11.2015Коментари (32)12125
Локомотив отстъпи с 0:1 на Левски като гост в последна среща от 15-ия кръг на "А" група. Единственото попадение вкара Мигел Бедоя в 77-ата минута.

Собственикът на пловдивчани Христо Крушарски изгледа на живо срещата на стадион "Георги Аспарухов" заедно с привържениците на тима в сектора за гости.

Мачът започна изключително интересно с положения пред двете врати. Първото такова се откри пред "сините" в 4-ата минута, но Аймен Белаид не успя да се разпише с глава след корнер.

"Черно-белите" отговориха с хубава атака, от която Димо Бакалов изведе очи в очи Стефан Велев срещу Боян Йоргачевич, но стражът на домакините спаси с блестящ рефлекс.

До края на първата част домакините доминираха над своя опонент, но до гол така и не успяха да достигнат.

Втората част започна с една промяна от страна на Христо Колев. Йоан Ласиман се появи в игра на мястото на младока Айкут Янъков.

В 50-ата минута се откри страхотен шанс за "смърфовете" от пряк свободен удар, но Зоран Балдовалиев би право в стената

Осем по-късно Джереми де Ноойер излезе на стрелкова позиция и стреля, но ударът му беше уловен от Ел Харуби.

До края "сините" наложиха териториален натиск над "смърфовете" и успяха да се докопат до така ценните три точки в срещата. В герой за тима се превърна Мигел Бедоя. Испанецът се оказа на правилното място след една изсипана топка и отблизо не сбърка в опразнената врата за 1:0.

С успеха Левски остава едноличен лидер с 31 точки. Локомотив запазва 7-ото място с 18 пункта.