Локо загуби с 0:2 от Черно море във Варна
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:36 / 30.03.2014Коментари (70)11106
Тимът на Локомотив загуби с 0:2 гостуването си на Черно море в мач от 30-ия кръг на "А" група. Така "черно-белите" продължават да търсят своята първа победа в плейофите.

Еденилсон Бергонси изведе "моряците" напред още в 17-ата минута. Живко Атанасов отклони с глава центриране от фаул към задната греда, където непокритият Бергонси вкара от метър за 1:0.

Само 3 минути по-късно варненци получиха отлична възможност възможност да вкарат втори гол, но Бакари пропусна от бялата точка. Това бе втора пропусната дузпа за нападателя в рамите на седмица.

Бакари можеше да се реваншира за своя пропуск в 33-та минута, когато проби през центъра на терена и стреля, но Господинов изби в корнер.

Втората част започна с два опасни изстрела от фаул на Мартин Камбуров. Първият бе спасен от Георги Китанов, а втория не намери очертанията на вратата.

Черно море също отговори с удар на Валери Домовчийски от пряк свободен удар, но коженото кълбо срещна напречната греда и излезе в аут.

Бакари сложи точка на спора 8 минути преди края с втори гол във вратата на пловдивчани. След центриране от фаул Божилов отклони топката с глава към задната греда, където Бакари я изпрати в мрежата на Йордан Господинов за крайното 2:0.

Черно море - Локо 2:0
1:0 Бергонси 17'
2:0 Бакари 82'