Спортните новини: Днес (9) | Вчера (21)
Всички новини за: 17 юни 2024 г. « 16.06.2024 | 18.06.2024 »
19:56 / 17.06.2024
Датчанинът Холгер Руне изненадващо загуби след обрат с 6:4, 6:7(4), 3:6 от австралиеца Джордън Томпсън още на старта на тенис турнира на трева, ... цялата новина

17:15 / 17.06.2024
Любослав Пенев бе представен като старши треньор на Локомотив (Пловдив), предаде репортер на Plovdiv24.bg. В началото на преско... цялата новина

16:46 / 17.06.2024
Локомотив започва днес лятната си подготовка. Любослав Пенев ще изведе своите възпитаници в 18:00 часа на централния терен на "Лаута".
... цялата новина

16:28 / 17.06.2024
Малките гимнастички от СК Тракия-Елит Пловдив спечелиха четири златни медала и един сребърен на националния турнир Държавна Гимнастрада, който с... цялата новина

16:00 / 17.06.2024
Виктор Николов постигна нови две победи на пловдивската картинг писта “Лаута" през уикенда. 15-годишният талант спечели старта от SWS шампионата... цялата новина

15:48 / 17.06.2024
УЕФА обяви подробности за предстоящия жребий за първия квалификационен кръг на Лига Европа, видя Plovdiv24.bg.

Жреби... цялата новина

15:26 / 17.06.2024
Григор Димитров се класира убедително за втория кръг на турнира на трева от категория ATP 500 в Куинс Клъб.

Поставеният под №3 в схе... цялата новина

15:11 / 17.06.2024
ДЗЗД "Колежа“ внесе официално писмо до Община Пловдив, с призив да се пусне обществена поръчка за цялостното завършване на стадион "Христо Ботев... цялата новина

14:33 / 17.06.2024
16-годишната пловдивчанка Радина Величкова се представи отлично в националният шампионат по лека атлетика за юноши и девойки под 18 години, койт... цялата новина

13:49 / 17.06.2024
Три световни първенства по риболов на леко се проведоха едновременно на 14 и 15 юни в Пловдив. Над 300 състезатели от 40 отбора участваха на Гре... цялата новина

13:33 / 17.06.2024
Отборът на Ботев (Пловдив) получи поредно признание след спечелената Купа на България срещу Лудогорец (Разград).

На предстоящата сеси... цялата новина

12:51 / 17.06.2024
Шефката на международния отдел на БФС Ивета Банкова-Стоянова бе дежурен делегат на мача от Европейското първенство в Германия между Сърбия - Анг... цялата новина

12:16 / 17.06.2024
Съставът на Труд извова бронзови медали от държавното първенство по хандбал за 12-годишните момчета, проведено във Варна. Водещият център у нас,... цялата новина

12:14 / 17.06.2024
Ето всички футболни мачове от Евро 2024, които ще може да гледате по ТВ в понеделник, 17.06:

16:00 часа: Румъния – У... цялата новина

11:43 / 17.06.2024
Над 400 каратисти от Европа и Азия мериха сили този уикенд на международния турнир по карате шинкиокушин “Black Sea Cup". В тази конкуренция от ... цялата новина

11:40 / 17.06.2024
"Марица" (2012) се класира на полуфинал на международния турнир "Купа Созопол". "Жълто-сините" станаха първи в групата си след страхотна победа ... цялата новина

10:18 / 17.06.2024
Руският футболен клуб Ростов все още не се е отказал от възможността да привлече вратаря на Ботев Пловдив Хидайет Ханкич.

Според инфо... цялата новина

10:06 / 17.06.2024
Халфът Ерол Дост, който в края на миналия месец се раздели със Славия, ще продължи кариерата си в друг елитен тим. 25-годишният футболист от дне... цялата новина

09:56 / 17.06.2024
Младият 21-годишен вратар Пламен Пепеляшев ще играе за отбора на Несебър, след като Лудогорец се съгласи да го преотстъпи за една година.

09:48 / 17.06.2024
Отборът на Спартак Пловдив набор 2011 с треньор Кирил Георгиев завърши по блестящ начин сезона и спечели и двете първенства, в които се състезав... цялата новина

09:36 / 17.06.2024
Фенклубът на Локомотив Пловдив излезе с обръщение към "черно-белите" привърженици. Конкретният повод за реакцията е днешната първа тренировка на... цялата новина

09:29 / 17.06.2024
Новият треньор на Спартак (Пловдив) Танчо Калпаков обяви какво го е накарало да приеме офертата на ръководството на клуба. Специалистът вкара Ма... цялата новина

08:56 / 17.06.2024
Григор Димитров е сред основните 4 фаворита на букмейкърите за спечелване на тенис турнира от сериите "АТП 500", който се прове... цялата новина

08:55 / 17.06.2024
Интересен футболист е в полезрението на Локомотив Пловдив. Става въпрос за нападателя на Хебър (Пазарджик) Шейх Диаманка.

Той бе прив... цялата новина

08:40 / 17.06.2024
Футболното училище на ПФК Локомотив Пловдив продължава и през лятото! Без прекъсване! Това обявиха от "черно-белия" клуб в официалната си страни... цялата новина

Крумовград с нов нападател и нов спонсор
Лимона: Ботев ще продължи! Рецептата за успех е да не допуснат гол и Попов да е на високо ниво