Спортните новини: Днес (0) | Вчера (18)
Всички новини за: 02 декември 2023 г. « 01.12.2023 | 03.12.2023 »
22:02 / 02.12.2023
Днес беше изтеглен жребия за Европейското първенство по футбол, което ще се проведе догодина в Германия.

Тегленето на групите се със... цялата новина

21:59 / 02.12.2023
В последния си официален мач за 2023 г. Левски записаха категоричен успех над "Марица 2022" в среща от 7-ия кръг на Демакс лига.

В за... цялата новина

20:18 / 02.12.2023
Изпълнителният директор на Локомотив Пловдив Павел Колев отправи остри критики към ръководството на клуба. Това стана няколко минути след края н... цялата новина

20:02 / 02.12.2023
Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Томаш логично бе разочарован от представянето на отбора при ... цялата новина

19:27 / 02.12.2023
Отборът на Локомотив Пловдив загуби от Левски с 0:3 като гост в дербито от 19-ия кръг на Първа лига, което се игра на стадион "Георги Аспарухов"... цялата новина

18:52 / 02.12.2023
Шампионките от Марица (Пловдив) победиха Хектор (София) с 3:0 (25:12, 25:10, 25:17) гейма в двубой от 7-ия кръг в НВЛ Демакс. Мачът се игра в за... цялата новина

17:30 / 02.12.2023
Пловдивчанинът Антон Ризов спечели златен медал на 10 метра пушка (мъже) на международния турнир по спортна стрелба, който се провежда в Загреб.... цялата новина

16:58 / 02.12.2023
Тази нощ Александър Везенков и Сакраменто Кингс приемат шампиона Денвър Нъгетс с мегазвездата Никола Йокич в с... цялата новина

16:02 / 02.12.2023
Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) се наложи с 2:0 над Ямбол в отложен мач от 16-ия кръг. Срещата от Югоизточната трета лига се игра на Градск... цялата новина

12:11 / 02.12.2023
Бившият вече треньор на Спартак (Пловдив) Данаил Бачков коментира доста обстойно своето ... цялата новина

11:51 / 02.12.2023
ЦСКА 1948 ще се опита да привлече нападателя на Хебър (Пазарджик) Георги Николов. 21-годишният младежки национал прави истински фурор в шампиона... цялата новина

11:39 / 02.12.2023
"Време е за мач! Левски - Локомотив, 17:30 часа, стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов". Само Локо"! Това написаха преди минути от ПФК Локом... цялата новина

11:24 / 02.12.2023
Илиян Радулов са класира за полуфиналите на сингъл при юношите на турнира на клей "Еди Хер" в Брейдънтън, Флорида (САЩ) - едно от най-силните и ... цялата новина

11:22 / 02.12.2023
Локомотив Пловдив гостува днес на Левски в дербито на 19-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Георги Аспарухов" започва в 17:30 часа.... цялата новина