Акционерното събрание на Ботев завърши, всички решения са съгласувани с новите собственици 15:19 ч., 18.12.2008 г.
7 Христо Андреев: Софийски холдинг е купувачът на Ботев, 2.5 милиона е бюджета 19:19 ч., 17.10.2008 г.
19 Димитър Христолов: С лицето Иво Прокопиев не контактувам, чакайте истината през ноември 13:50 ч., 17.10.2008 г.
2 Вече 200 бона в касата на Ботев от новия собственик, пазят името му още месец 11:52 ч., 17.10.2008 г.