Jeremy

Клуб Библиотеката 10.04.2015г. 22:00 ч. Рок и метъл

смятаме: времето в цигари, парите в бр големи уискита, разстоянието в децибели, скоростта в темпо, пространство в бр хора, тегло в литри, височина в талант, благодарност в аплодисменти, любов в сутиени, истинските фенове - в споделяне и подкрепа на авторска музика...

"Jeremy?, една от обещаващите банди наоколо в момента, излязоха първи и строиха цял отряд предимно фенки пред себе си и вдигнаха градуса на настроението още в 22 ч. Алтърнатив бандата, съставена от Ерсин Мустафов - вокали и бас, Ташо Колев - китари и Явор Лалев - барабани, е достоен символ на британската сцена в София. За мен те извоюваха мястото си на група от ранга на Остава, след посветения на Radiohead техен концерт в "Строежа" от 15 ноември 2011 г."

Сподели
Back