Спортните новини: Днес (19) | Вчера (18)

име: Антон Ризов
спорт:

Новини свързани с Антон Ризов
14:54 ч., 25.01.2024 г.
На завършилото Държавно първенство по спортна стрелба на пневматично оръжие в София, стрелците от АСК "Тракия“ (Пловдив) се завърнаха с 20 медал... цялата новина

17:30 ч., 02.12.2023 г.
Пловдивчанинът Антон Ризов спечели златен медал на 10 метра пушка (мъже) на международния турнир по спортна стрелба, който се провежда в Загреб.... цялата новина

17:05 ч., 23.06.2023 г.
Антон Ризов се класира на осмо място в крайното класиране на 10 метра пушка на Европейските игри в Полша.

Пловдивчанинът зае престижн... цялата новина

16:10 ч., 21.02.2023 г.
Антон Ризов пропусна да се класира за финала на дисциплината 10 метра пушка от Световната купа по спортна стрелба в египетската столица Кайро.... цялата новина

23:54 ч., 14.12.2022 г.
Европейският шампион по вдигане на тежести в категория до 102 килограма Дейвид Фишеров бе избран за най-добър спортист на Пловдив за 2022 година... цялата новина

16:42 ч., 15.09.2022 г.
Пловдивчанинът Антон Ризов спечели сребърен медал на 50 метра пушка от положение легнал за мъже на Европейското първенство по спортна стрелба с ... цялата новина

14:48 ч., 27.09.2021 г.
На състоялото се държавно първенство по спортна стрелба с огнестрелно оръжие в София и Стара Загора за пушка и пистолет, стрелците на АСК Тракия... цялата новина

16:26 ч., 30.09.2020 г.
На започналото в София държавно първенство по спортна стрелба състезателите на АСК Тракия (Пловдив) спечелиха 15 медала, от които 7 златни, 4 ср... цялата новина

14:38 ч., 18.02.2019 г.
На завършилото Държавно първенство с пневматично оръжие в Търговище стрелците на АСК Тракия (Пловдив) спечелиха 20 медала, от които 7 златни, 12... цялата новина

17:25 ч., 03.09.2018 г.
Пловдивчанинът Антон Ризов и Виктория Иванчева останаха извън финалите в днешния втори състезателен ден на Световното първенство по спортна стре... цялата новина

15:55 ч., 11.03.2017 г.
Пловдивчанинът Антон Ризов завърши на 38-о място на 10 метра пушка на Европейското първенство по спортна стрелба в Марибор (Словения).
... цялата новина

14:37 ч., 06.12.2016 г.
Едни от най-известните пловдивски спортисти в момента - Цветана Пиронкова и Габриела Петрова, не са сред номинираните в анкетата за Спортист №1 ... цялата новина

15:11 ч., 13.11.2016 г.
Пловдивчаните Антон Ризов (СК Тракия Пд) и Таня Звискова (СК Тракия Пд) спечелиха златните отличия от финалите при мъже и жени на пневматична пу... цялата новина

09:26 ч., 15.08.2016 г.
Пловдивчанинът Антон Ризов приключи безуспешно участието си на Олимпиадата в Рио. Той завърши на 35-о място в квалификациите на 50 метра пушка о... цялата новина

16:40 ч., 12.08.2016 г.
Антон Ризов не успя да се класира за финала на 50 м пушка от положение легнал в спортната стрелба на Олимпийските игри в Рио де Жанейро. Пловдив... цялата новина