спорт: Футбол

още снимки на Георги Андонов

Новини свързани с Георги Андонов
13:21 ч., 17.03.2009 г.
"Искам да се извиня от мое име на хората, които бяха на стадиона, за слабата игра, която отборът показа на мача с Левски. Поемам цялата отг... цялата новина

18:34 ч., 16.03.2009 г.
Дублиращият тим на Ботев Пловдив загуби с 1:2 гостуването си на Левски София. Домакините спечелиха доста трудно, след като "канарчетата&quo... цялата новина

10:04 ч., 14.03.2009 г.
Футболистите на Ботев Пловдив ще излезнат максимално амбицирани за победа днес. Те ще получат завишени премии при победа, но от клуба не уточних... цялата новина

09:40 ч., 07.03.2009 г.
Скандал се разрази в Ботев преди днешния мач с Черноморец в Бургас. От тима беше изваден халфът Георги Аврамов, който отказва да поднови изтичащ... цялата новина

13:41 ч., 06.03.2009 г.
Седем нови футболиста попаднаха в групата на Ботев Пловдив за гостуването на тима на Черноморец в Бургас. Това са привлечените през зимния транс... цялата новина

13:00 ч., 05.03.2009 г.
Ботев Пловдив отива в Бургас за да победи Черноморец, това заяви пред репортер на Plovdiv24.bg старши-треньорът на "канарчетата"... цялата новина

18:50 ч., 02.03.2009 г.
Нападателят на Ботев Георги Андонов ще бъде готов за игра в края на месеца, съобщиха от управата на клуба. Той страда от възпаление на ахилеса и... цялата новина

16:50 ч., 09.02.2009 г.
Ботев Пловдив загуби днешният приятелски двубой със Спортул Букурещ с 2:3. "Канарчетата" и втородивизионният румънски тим изиграха инт... цялата новина

18:42 ч., 08.02.2009 г.
Ботев завърши 1:1 с румънския Университатя (Крайова). Приятелският двубой се игра в Турция и е част от последната фаза от предсезонната подготов... цялата новина

14:33 ч., 05.02.2009 г.
Двама са контузените футболисти в Ботев в момента. „Канарчетата" се намират в турския курорт Алания, където провеждат втората част от подго... цялата новина

14:55 ч., 03.02.2009 г.
Норвежки нападател може да се присъедини към Ботев до няколко дни. Това е 20-годишният Алекс Сьодерлунд, който ще играе като преотстъпен от итал... цялата новина

16:35 ч., 21.01.2009 г.
Ботев победи с минималното 1:0 третодивизионния Левски (Карлово), в първата си контрола играна в Баня. Дебют за "канарчетата" направи ... цялата новина

12:50 ч., 19.01.2009 г.
Със шест сигурни нови футболиста заминаха на лагер с Ботев в Баня днес. Всичките идват без трансферна сума. Здравко Станков и Георги Семерджиев ... цялата новина

09:53 ч., 19.01.2009 г.
Ганайският нападател на Ботев Ерик Кабу е прекарал цялата си почивка в България. Младият африканец е мизерствал в квартирата си в Пловдив, вмест... цялата новина

13:07 ч., 15.01.2009 г.
Нападателят на Черно море Георги Андонов се завърна в родния си клуб Ботев Пловдив. 25-годишният футболист направи тази сутрин първа тренировка ... цялата новина