Спортните новини: Днес (19) | Вчера (28)

име: Георги Вълчев
спорт: Футбол

Новини свързани с Георги Вълчев
19:54 ч., 17.10.2014 г.
Треньорският щаб на Локомотив Пловдив, в лицето на Христо Колев, Петър Пашев и Васил Камбуров, определи група от 18 футболисти за утрешния мач с... цялата новина

19:22 ч., 29.09.2014 г.
Ботев излъга с 1:0 Локомотив в пловдивското дерби от 10-ия кръг на дублиращата група, игран на стадион "Локомотив".

... цялата новина

19:11 ч., 26.09.2014 г.
Треньорът на Локомотив Пловдив Неделчо Матушев определи група от 21 футболисти за градското дерби с Ботев, което е в събота от 17,00 часа в &quo... цялата новина

17:52 ч., 23.09.2014 г.
Отборът на Локомотив започна с успех похода си в турнира за Купата на България. Преди броени минути, момчетата на Неделчо Матушев надвиха п... цялата новина

09:59 ч., 18.09.2014 г.
Дублиращият отбор на Локомотив Пловдив победи Локо (Сф) с 1:0 в мач от 8-ия кръг в новосформираната младежка група до 21 години. Срещата се игра... цялата новина

19:14 ч., 11.09.2014 г.
В Локомотив вече няма контузени футболисти. Новината съобщиха от клуба. До това се стигна, след като последният футболист, който се готвеше на о... цялата новина

13:00 ч., 01.09.2014 г.
Отборът на Локомотив (Пд) замина днес в 11 часа за Смолян, където ще се настани в хотел "Дикас". Следобед ще е първата тренировка на "... цялата новина

21:28 ч., 08.08.2014 г.
Треньорът на Локомотив Пловдив Неделчо Матушев определи група от 18 футболисти за утрешния мач срещу Лудогорец. Двубоят от 4-ия кръг на "А"... цялата новина

12:08 ч., 06.08.2014 г.
Локомотив Пловдив направи 0:0 срещу младежкия тим на клуба в учебна игра, която се състоя в едно полувреме от 45 минути.

20:51 ч., 01.08.2014 г.
Треньорът на Локомотив (Пд) Неделчо Матушев определи група от 19 футболисти за гостуването на Хасково. Мачът от 3-ия кръг на "А" група е ут... цялата новина

10:34 ч., 23.08.2013 г.
Няколко промени се очаква да направи наставникът на Нефтохимик Валерий Дамянов в състава си за днешното домакинство на Локомотив Пловдив. Срещат... цялата новина

09:51 ч., 15.11.2011 г.
Потегли проектът за суперстадион в Пловдив. Це­лият комплекс е на стой­ност 158 милиона евро, които ще осигурят испан­ски инвеститори.