Играч на "смърфовете" с асистенция при победа на националите

15:45 / 19.12.2014
3840
Футболистът на Локомотив Айкут Янъков се отличи с асистенция при победата на младежкия национален отбор на България до 21 години с 2:0 над Славия в приятелска среща.

Янъков се появи на терена като резерва на почивката и подаде на Ради Божилов, който оформи крайният резултат. Преди това Бекир Расим откри резултата за "трикорьорите". Срещата се игра на Градския стадион в Сандански. Победата бе втора за младите "лъвчета" по време на лагера им югозападния град след тази с 3:1 над Вихрен във вторник.

Цял мач за националите записа защитника на Ботев Радослав Терзиев, а друг играч на "канарите" Милен Гамаков започна като титуляр, но бе заменен на почивката, разбра още Plovdiv24.bg. С тази среща приключи лагер-сборът на България.

С едно полувреме за Славия се отчете пък бившия играч на Ботев и Локомотив Петър Атанасов, който кара проби с "белите".