Спартак унижи Сливен на "Хаджи Димитър"
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:55 / 09.11.2013Коментари (5)3109
Спартак буквално размаза със 7:0 Сливен като гост в мач от 14-ия кръг на Югоизточната "В" група. Срещата се игра от 14,30 ч. на стадиона-бижу "Хаджи Димитър" в едноименния град. "Гладиаторите" дори можеха да запишат и още по-внушителна победа.

В герой на мача се превърна Д.Байрев, който вкара цели 4 гола в срещата. Две от попаденията отбеляза Читаков, а с едно се отличи И.Юсеинов-Арфата.

Головата сметка за спартаклии се откри в 20-ата минута с първия гол на Байрев. Три минути по-късно отново той покачи на 0:2. В 27-ата минута Ирфан Юсеинов направи резултата класически. Крайното 0:4 за Спартак през първото полувреме оформи отново Байрев с третия си гол в срещата до момента.

Нищо не се промени и през второто полувреме. 50-ата минута бе отново печеливша за Байрев и Спартак дръпна с 0:5, а играчът затвърди головия си актив на 4 топки в мрежата на домакините. В 60-ата минута резултатът доби още по-катастрофален вид за отбора на Сливен след гола на Читаков за 0:6. Отново Читаков оформи и крайния резултат в срещата след втория си гол в 68-ата минута.

След тази среща Спартак затвърди добрата си форма като в актива си отборът вече има 11 срещи без загуба.

В следващия 15-и кръг Спартак ще е домакин на Евроколеж. Мачът ще е на 16 ноември от 14,30 ч. на ст. "Тодор Диев".

Показва коментари на С М Будьони

-5

БРАВО, СПАРТАКЛИИ! НЕСЛУЧАЙНО, КОГАТО ВИ ЗАКРИХА КОМУНИСТИТЕ И ВИ ОБЕДИНИХА ПОД ИМЕТО АФД"ТРАКИЯ" ВСИЧКИ ВИЕ СТАНАХТЕ ЛОКОМОТИВЦИ! ЗАЩОТО ЛОКОМОТИВ Е ОТБОРЪТ НА Пловдив, ЛОКОМОТИВ Е ОТБОРЪТ, СИМВОЛИЗИРАЩ БОРБАТА СРЕЩУ КОМУНИСТИЧЕСКАТА ДИКТАТУРА И ПРОСТОТИЯ НА СЕЛЯНИТЕ С ПЛОВДИВСКО ГРАЖДАНСТВО!

Спартак с култова публикация: И от Хасково се видя, че засада нямаше!
Спартак с важен успех! Преследвачите също бият, интригата ще е до самия край
Данаил Бачков: Целта е да победим Спартак, без значение колко е важен мачът за тях