Спартак изпусна спечелен мач срещу Загорец
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:05 / 14.10.2013Коментари (1)1069
Спартак завърши 1:1 в мач от 10-ия кръг на Югоизточната "В" група. Срещата се игра в Нова Загора. Тотален малшанс преследваше "гладиаторите" и в тази среща. След изпуснатата победа в края на мача с Верея в предния кръг, днес Спартак се лиши от 3-те точки в 92-ата минута на срещата.

Първото полувреме на мача завърши без голове, като спартаклии пропиляха 3-4 стопроцентови положения за гол. Юруков пропусна на два пъти сам срещу вратаря на домакините, а при друго положение за Спартак топката бе изчистена от голлинията.

Спартак отбеляза в 70-ата минута на срещата за 0:1 чрез Ирфан Юсеинов-Арфата. След гола "гладиаторите" продължаваха да пропускат, за да се стигне до продължението на срещата. Съдията бе свирил 3 допълнителни минути и в 92-ата минута, след груба грешка в отбора на Спартак, Загорец успя да вкара гол и да отнеме радостта от заслужената победа на пловдивчани.

Най-жалкото в случая е, че домакините имаха едно положение в целия мач и това при гола в продължението.

Показва коментари на tribalero1

0

Жалко за Спартак. С оглед на тези Х-ове дето направиха.. ,мисля че ако докрая не правят грешки може да се атакува първото място. Изпуснаха 8 точки от тея Х-ве щяха да са 1 в момента ,но мал шанс .. все пак млади момчета и си личи ,че ще бъдат фактор в тази група. Пожелавам успех в събота срещу тая измет Асеновград дано да отидем повече хора на мача. Прогноза 2 : 0 за Спартак.