Локо би Любимец в дебюта на Генов, Курдов отбеляза два
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:50 / 13.10.2012Коментари (103)13577
Локомотив победи втородивизионния Любимец с 2:0 при дебюта на Стефан Генов като старши треньор на пловдивчани, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Двубоят се игра на помощното игрище в комплекс "Лаута".

От състава на "черно-белите" отсъстваше капитанът Христо Златински, който е с националния отбор на България, както и възстановяващите се от контузии Кирил Котев и Валери Георгиев. С капитанската лента и в този мач игра Даниел Георгиев.

Първото полувреме завърши с комфортна преднина за домакините, които поведоха с 2:0, като и двата гола вкара Атанас Курдов, съответно в 22-та и десет минути по-късно от пряк свободен удар от границата на наказателното поле.

През вторите 45 минути в игра за Локомотив влязоха някои от по-рядко намиращите място в титулярния състав футболисти, а контузен терена напусна бразилецът Диего Фераресо. "Смърфовете" имаха още 2-3 изгодни положения за гол, но резултатът остана непроменен до края на двубоя, ръководен от съдията Донка Желева, сестра на футболиста на Славия Живко Желев.

Стартовият състав на Локо: Господинов, Ковачев, Кавдански, Дюлгеров, Диего, Маламов, Станков, Дани Георгиев, Димитриу, Атанасов, Курдов

Показва коментари на Krasimir T

-14

Защо жълтурите не си взимат билетите за мача и да си останат след това по родните места а стоят тук и пишат само глупости.За първи път пиша така, но наистина ,наплива не на ботевисти а на жълтури е много голям в темите на Локомотив. Пожелавам ви успех на мача и много моля - не пишете простотии в темите на Локомотив.

Премина от Локо в АЕЛ, но сега го очаква още по-силен трансфер
Емо Наков: Нефутболни съветници на Жоро Илиев уволниха Едо през 2004 г. Огромна грешка!
Неопитни съдии за мачовете на Локо и Ботев
Бърза реакция на футболистите от Локомотив, подкрепиха младо семейство в тежко положение
Локо посъветва феновете си да дойдат по-рано в "Коматево"