Гонзо започна със загуба в Локо Пд
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:41 / 10.10.2012Коментари (60)11580
Георги Иванов-Гонзо стартира със загуба начело на Локомотив Пд, след като неговия тим загуби с 0:2 от Черноморец в контролна среща играна на стадион "Пловдив".

Като цяло "акулите" бяха по-добрия отбор на терена и заслужено се поздравиха с победата в проверката.

Победните попадения за бургазлии вкараха Гаел в 3-ата минута, след като с много красив удар от границата на наказателното поле разстреля Господинов. Крайното 0:2 фиксира Венци Христов, който се възползва от колективна грешка в защита на "черно-белите".

Следващата проверка на Локомотив Пд е в събота срещу втородивизионния Любимец. Двубоят ще се играе на помощния терен на "Лаута" от 16,00 часа.

Локо Пд - Черноморец 0:2