Спортните новини: Днес (27) | Вчера (6)
Пловдив с нова убедителна победа над Бургас
Автор: Екип Plovdiv24.bg 12:22 / 02.09.2011Коментари (5)2260
Сборният отбор на Пловдив родени до 1996 година разгроми връстниците си от Бургас с 9:0, в приятелска среща играна на стадион "Марица" в Пловдив.

Срещата започна чудесно за домакините отбелязвайки три бързи гола, с което убиха интригата още преди почивката за вода. До края на полувремето бургазлий инкасираха нови 5 гола с което резултата стана 8:0.

През втората част темпото на игра спадна, но пловдивчани успяха да отбележат още един гол, с което фиксираха крайното 9:0

Отличен мач за символичните домакини изнесе техният капитан Владимир Айтов. Защитникът бе безкомпромисен във всяко едно отношения и през целия мач ръководеше чудесно играта на своя тим.