Спортните новини: Днес (6) | Вчера (25)
Всички новини за: 27 април 2016 г. « 26.04.2016 | 28.04.2016 »
20:24 / 27.04.2016
Първата ракета на България Григор Димитров започна много трудно участието си на тенис турнира в Истанбул. Гришо се измъчи срещу румънеца Адриан ... цялата новина

18:38 / 27.04.2016
Локомотив (Пд) победи третодивизионния Гигант с 2:0 в контрола, която се игра днес на градския стадион в Съединение. Точни за черно-белите бяха ... цялата новина

16:54 / 27.04.2016
На лекоатлетическия стадион "Пловдив" приключи областното състезание по пожароприложен спорт.

Участваха отборите ... цялата новина

16:26 / 27.04.2016
Кметът на Пловдив инж. Иван Тотев ще посрещне утре (28 април) в 12.00 часа в заседателната зала на община Пловдив състезателките и ръководството... цялата новина

15:12 / 27.04.2016
От 3 до 7 май в Пловдив ще се проведе открит шахматен турнир под надслов "Шах за младите надежди". Надпреварата е под егидата на общин... цялата новина

14:50 / 27.04.2016
Титулярите в Локо (Пд) проведоха днес сутринта интензивна тренировка на Лаута, разбра Plovdiv24.bg. Наставникът Илиан Илиев ръководеше за... цялата новина

14:45 / 27.04.2016
В жълто-кафява софийска медия се появи новина, че Пловдив иска прекалено голям наем за спортната зала, във връзка с предстоящото европейско... цялата новина

13:20 / 27.04.2016
В Плевен завърши 65-ото Държавно индивидуално първенство по шахмат за жени. Развоят на партиите в последния кръг определи шампиона след оспорван... цялата новина

12:05 / 27.04.2016
БФС обяви съдийските назначения за предстоящия 31 кръг на "А" група. Двубоят Ботев - Пирин ще бъде ръководен от "стария познайник... цялата новина

11:54 / 27.04.2016
Ботев Пловдив почти няма шанс да задържи Тодор Неделев за още б месеца. Както е известно, през пролетта той играе под наем за канарчетата от Май... цялата новина

11:47 / 27.04.2016
Треньорът на Локомотив (Пд) Илиан Илиев е поставил на първо място в списъка си за селекция през лятото вратаря на Берое Благой Макенджиев. Специ... цялата новина

11:20 / 27.04.2016
Пловдивчанката Александрина Найденова се класира за четвъртфиналите на двойки на тенис турнира на червени кортове от сериите "Интернешънъл"... цялата новина

11:07 / 27.04.2016
Юношата на Виктория Волей (Пловдив) Кирил Меретев спечели втора купа в колежанското първенство на САЩ по волейбол.

След първото място в редовн... цялата новина

10:01 / 27.04.2016
Юношите младша възраст на Локомотив (набор 2000) отпразнуваха с емблематични фенски песни класирането си на финала за Купата на БФС.

Както ... цялата новина

09:38 / 27.04.2016
Бившият капитан на Селтик, Астън Вила и българския национален отбор Стилиян Петров изуми света вчера, след като обяви, че възнамерява да поднови... цялата новина

09:25 / 27.04.2016
Изключително успешно се представят две наши момичета на тенис турнира Mesir Cup в Турция с награден фонд 10 хиляди долара. Пловдивчанката Петя А... цялата новина