Векта разби с 5:0 Локо при децата
Автор: Екип Plovdiv24.bg 12:05 / 27.09.2010Коментари (1)1602
© LPortala.net
Векта вкара пет безответни гола на Локомотив (Пловдив), послучай пет-годишнината от създаването си, в мач от шампионата на деца-център. Двата "черно-бели" клуба се срещнаха за трети път в последните три дни, като и този път "смърфовете" неуспяха да откраднат нищо. Възпитаниците на Владимир Чернев губеха с пет гола до 25-ата минута, след което символичните гости преустановиха натиска си към противниковата врата. Заради по-добрите условия на терена, локомотивците домакинстваха на стадиона на своя съперник, представляван от година по-малки деца.

Още в 6-ата минута те изпълниха късо ъглов удар и Иван Чалъков от малък ъгъл откри резултата. Три минути по-късно Денис Йовчев технично насочи падащ лист над вратаря Динков и удвои. След нови 180 секунди капитанът Атанас Кабов бе изведен на скорост зад защитата и без проблем направи резултата класически. Отново той в 18-ата минута проби през центъра на черно-бялата отбрана и завърши с шут мрежата на Локомотив. В 25-ата минута Емил Канчев също игра самостоятелно и технично копна кълбото зад гърба на Димитър Динков.

След почивката играта се поизравни, но "железничарите" продължиха да се затрудняват в търсенето на опции, с които да достигнат поне до почетен гол. Двамата старши-треньори пък заложиха на десетки смени, с които да дадат шанс на всичките си деца да вземат участие в мача.

Източник: LPortala.net

Показва коментари на Messi10

0

Браво Локо само така. По-големи падат от по-малки 5-0. 97-набор падат 7-0 от Марица, 96-набор падат 4-0 от Векта, 9-набор отпадат от Векта за купата, 92-набор падат, 94-набор падат.....Браво бате Ице, браво Наско, браво Петлешков, браво Минчо....евала на всички замесени.