Спортните новини: Днес (11) | Вчера (25)
Ветераните на Ботев победиха с 4:1 Локомотив
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:13 / 21.09.2010Коментари (199)14638
Ветераните на Ботев победиха с убедителното 4:1 Локомотив  на стадион Пловдив в областен финал от първенството. Футболистите в жълто-черни екипи поведоха с 2:0 до почивката. Георги Котулов вкара с ефектен гол от 30-ина метра след рикошет за 1:0. Второто попадение заби Гено Добревски отблизо.

Еньо Марин реализира третото попадение след почивката, а четвъртия гол отново вкара Котулов. Почетното попадение за "смърфовете" реализира Петър Пашев.

С тази победа "канарчетата" спечелиха регионалното първенство и им предстои мач с Черноморец Бургас.

Показва коментари на смях

-3

В интерес на истината,както много хора по-долу споделиха,днес на мача агитка имаше само на Локомотив,всичко друго беше сеирджии и дори не се видя някой в жълто,но когато жълтите вкарваха за секунди се надигаше някоя селска кратуна след което бързичко си сядаше! Жалка картинка бяха тези,които твърдят,че бяха за жътурите! Иначе в мача отбора в жълто беше далеч по- добрия и засужено победи! Този отбор обаче не може да бъде наречен "ветерани" защото в него предимно играха футболисти,които се състезават все още и такива,които съвсем наскоро спряха с футбола! Локото пък бяха събрали някакво отборче, което се беше събрало просто за да уважи срещата макар,че там личаха имената на Садъков,К.Димитров, М.Вълчев и П.Пашев! Атракцията на мача отново бяха "играчи" от жълтите единия от които полеви(не му знам името),който приличаше на прасе преди коледа а най-внушаващ с килограмите си се отличи вратаря Арсов,който показа пред всички,че "татарско"кюфте е най-малкото,с което би могъл да бъде сравнен,все пак около 150 килограмовия Лилчо,показа завидна форма и със спасяванията си направи така,че отбора му да победи с 3 гола разлика!
+4

така значи ние сме мишки и платени фениве ми кво дави кажа ма многи сте жалки и тоя мартин камбуров що недоиде да ни го кажеш на кои бе мангал като сте по много сте много смели.....никога несъм толерирал збивнията между фенове от които и отбор да са но вече прекалихте били сме платени щот неви отърва боксиора и тои много смел много кураж нещо сабрахте големи биткаджии браво ма много хубаво учите децата атака насаждаите им омраза нали после ще се чуствате големи маже ще бадете над всички защото виждатели сте накарали децата да се мразят заради отборите от които са по същия начин ги караите да бият и старите хора от блока щот те виждашли харесвали народна музика место харт рок никога не забравяите че силата носи и отговорност която е наи трудно да спазваш ииии само само ботев еи ботев еи

Финал! Пратиха Железов да свири на ветераните на Ботев срещу "тигрите" на Бойко Борисов
Официално: Крумовград се подсили с бивш играч на Ботев
Ексклузивно: Двете поръчки за стадиона на Локо са за 46 млн. лева, срокът за изпълнението е 570 дни