Галерии
Личности
RSS
ТЕМА: ВК Виктория Волей, сезон 2017/2018

Националът Розалин Пенчев и неговият Персонал Боливар загубиха драматично първия финал за шампионската титла в аржентинското волейболно първенство.

Настоящият шампион отстъпи с 2:3 (25:23, 25:22, 23:25, 21:25, 13:15) гейма като домакин на УПСН Сан Хуан, въпреки че имаше преднина от 2 гейма. Така УПСН поведе ...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 240
13:13 ч., 25.03.2018 г.
Националът Розалин Пенчев и неговият Персонал (Боливар) се класираха за финала в аржентинското волейболно първенство.

Шампионите от Б... цялата новина

16:19 ч., 24.03.2018 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) стартира с победа регионалното първенство по волейбол за момчета до 13 години.

Възпитаниците на т... цялата новина

12:10 ч., 23.03.2018 г.
Националът Розалин Пенчев и неговият Персонал (Боливар) са само на една победа от финал за шампионската титла в аржентинското волейболно първенс... цялата новина

10:19 ч., 20.03.2018 г.
Пловдивчанинът Розалин Пенчев, който е национал на България, изигра силен мач за Персонал (Боливар), но въпреки това тимът му загуби втория полу... цялата новина

09:13 ч., 19.03.2018 г.
Пловдивчанинът Трифон Лапков изигра много силен мач за своя тим Абиант Ликургус (Грьонинген) в 5-ия кръг от плейофите в първата шестица на холан... цялата новина

19:12 ч., 18.03.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) победи Звездец (Горна Малина) във втория мач от четвъртфиналния плейоф на Висшата лига.

"Викторианците“ се н... цялата новина

21:54 ч., 16.03.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) загуби от Звездец (Горна Малина) в първия четвъртфинален плейоф от Висшата лига.

Пловдивчани отстъпиха драма... цялата новина

14:23 ч., 14.03.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) прие поканата да участва в силен международен турнир в гръцкия град Орестиада.

Състезанието ще се проведе от... цялата новина

17:22 ч., 12.03.2018 г.
Националът Розалин Пенчев и неговият Персонал (Боливар) се класираха за полуфиналите в аржентинското волейболно първенство.

Това стан... цялата новина

17:35 ч., 11.03.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) ще се изправи срещу Звездец (Горна Малина) в четвъртфинален плейоф от Висшата лига.

Това стана ясно от класи... цялата новина

11:26 ч., 11.03.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) завърши на трето място редовния сезон в Група В на мъжката Висша лига.

Възпитаниците на треньора Атанас Митр... цялата новина

11:11 ч., 09.03.2018 г.
Националът Розалин Пенчев се отличи със страхотна игра при драматична победа на неговия тим Персонал (Боливар) в плейофите от аржентинското воле... цялата новина

10:50 ч., 09.03.2018 г.
ВК Виктория Волей продължава с представянето на новия си проект "Детска академия", в който малчугани от подготвителни групи правят първите си ст... цялата новина

17:37 ч., 08.03.2018 г.
Дублиращият отбор на Виктория Волей, който играе под името Марица, заминава за Варна, където ще играе бараж за участие в квалификационен турнир ... цялата новина

17:02 ч., 05.03.2018 г.
Пловдивчанинът Трифон Лапков стана най-резултатният волейболист при победа на своя тим Абиант Ликургус (Грьонинген) във втория кръг от плейофите... цялата новина

13:33 ч., 03.03.2018 г.
Прекадетите на Виктория Волей (Пловдив) започнаха с победа участието си в турнира за Купа "3 март" в Стара Загора.

В първия мач от Група ... цялата новина

10:16 ч., 02.03.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) загуби предпоследния си двубой от редовния сезон във Висшата лига.

Възпитаниците на треньора Атанас Митрев отстъпиха ... цялата новина

15:58 ч., 28.02.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) гостува утре (1 март) на бургаския Дея спорт в изтеглен мач от 13-ия кръг на мъжката Висша лига, Група В.

Двубоят е о... цялата новина

15:56 ч., 27.02.2018 г.
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) ще участва в турнира за купа "3 март", който ще се проведе на 3 и 4 март в Стара Загора.

Надпреварата... цялата новина

11:44 ч., 26.02.2018 г.
Националът Розалин Пенчев направи силен мач, но неговият тим Персонал (Боливар) допусна изненадваща загуба в плейофите от аржентинското волейбол... цялата новина

09:27 ч., 25.02.2018 г.
Юношата на Виктория Волей (Пловдив) Трифон Лапков стана най-резултатният волейболист при победа на неговия тим Абиант Ликургус (Грьонинген) в пъ... цялата новина

15:30 ч., 19.02.2018 г.
Трифон Лапков изигра силен мач за Абиант Ликургус (Грьонинген), но въпреки това тимът му загуби драматично финала за Купата на Холандия по волей... цялата новина

11:46 ч., 19.02.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) победи Металик (Сопот) с 3:0 (25:13, 25:14, 25:21) гейма в мач от 9-ия кръг на волейболното първенство при юношите стар... цялата новина

10:03 ч., 18.02.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) загуби от лидера във Висшата лига Дунав (Русе) с 0:3 (16:25, 12:25, 18:25) гейма в мач от 11-ия кръг на Група В.

Двуб... цялата новина

13:19 ч., 17.02.2018 г.
Юношата на Виктория Волей (Пловдив) Трифон Лапков и неговият тим Абиант Ликургус (Грьонинген) записаха първа загуба в мъжкото първенство на Хола... цялата новина

12:32 ч., 14.02.2018 г.
Четирима състезатели на Виктория Волей (Пловдив) са на мини лагер в София с националния отбор на България по волейбол за мъже под 18 години. Сел... цялата новина

10:42 ч., 12.02.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) победи Хебър (Пазарджик) с 3:0 (25:14, 25:11, 25:20) гейма в мач от 8-ия кръг на първенството при юношите старша възрас... цялата новина

09:58 ч., 11.02.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив), с треньор Атанас Митрев, се класира за зоналната надпревара от държавното първенство по волейбол за кадети.

Другите ... цялата новина

08:54 ч., 10.02.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) постигна трета поредна победа след подновяването на сезона в мъжката Висша лига.

Възпитаниците на треньора Атанас Мит... цялата новина

12:10 ч., 04.02.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) победи Родопа (Смолян) с 3:1 (25:20, 25:20, 24:26, 25:12) гейма като гост в мач от 7-ия кръг на държавното първенство п... цялата новина

07:10 ч., 03.02.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) спечели втора поредна победа след подновяването на сезона в мъжката Висша лига.

12:28 ч., 29.01.2018 г.
Пловдивчанинът Розалин Пенчев изигра страхотен мач за Персонал (Боливар), но въпреки това тимът му претърпя драматична загуба с 2:3 гейма.

Шам... цялата новина

12:42 ч., 28.01.2018 г.
Юношата на Виктория Волей (Пловдив) Трифон Лапков и неговият тим Абиант Ликургус (Грьонинген) записаха 16-а победа от 16 мача в мъжкото първенст... цялата новина

09:58 ч., 28.01.2018 г.
Виктория Волей спечели пловдивското волейболно дерби от мъжката Висша лига.

Възпитаниците на треньора Атанас Митрев надиграха съгражданите си ... цялата новина

15:06 ч., 26.01.2018 г.
Българската федерация по волейбол направи промени в мачовете на Виктория Волей (Пловдив) от 9-ия и 10-ия кръг на мъжката Висша лига.

Двубоят о... цялата новина

15:17 ч., 25.01.2018 г.
Българският волейболист Трифон Лапков и тимът му Абиант Ликургус (Грьонинген) се класираха за финала в турнира за Купата на Холандия.

Това ста... цялата новина

10:24 ч., 23.01.2018 г.
Виктория Волей подновява сезона с две пловдивски дербита.

В първия си официален мач за 2018 година възпитаниците на треньора Атанас Митрев ще ... цялата новина

18:37 ч., 16.01.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) загуби от участника в Суперлигата Арда (Кърджали) и във втората контрола между двата тима.

Спарингът се състоя днес в... цялата новина

15:06 ч., 15.01.2018 г.
Юношата на Виктория Волей (Пловдив) Трифон Лапков и неговият тим Абиант Ликургус (Грьонинген) записаха 14-а победа от 14 мача в шампионата на Хо... цялата новина

12:18 ч., 13.01.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) загуби от участника във волейболната Суперлига Арда (Кърджали) в първата си контрола за 2018 година.

Двата треньорски... цялата новина

10:51 ч., 11.01.2018 г.
Трифон Лапков изигра отличен мач за Абиант Ликургус (Грьонинген) и тимът му е много близо до финал за Купата на Холандия.

Абиант победи най-го... цялата новина

17:53 ч., 06.01.2018 г.
Виктория Волей (Пловдив) уреди първите си две контроли за 2018 година.

Възпитаниците на треньора Атанас Митрев ще премерят сили с участника в ... цялата новина

17:56 ч., 04.01.2018 г.
Националният отбор по волейбол на България за мъже под 18 години, който е воден от треньора Пламен Христов, започва утре (5 януари) срещу Холанд... цялата новина

13:16 ч., 28.12.2017 г.
Националният волейболен отбор на България за мъже под 18 години изигра 3 контроли срещу Румъния в подготовката си за европейската квалификация в... цялата новина

16:38 ч., 20.12.2017 г.
Общо седем състезатели на Виктория Волей (Пловдив) попаднаха в националния отбор на България за мъже под 18 години.

Това са Мирослав Димитров,... цялата новина

16:11 ч., 14.12.2017 г.
Братята Николай и Розалин Пенчеви, които тръгнаха към големия волейбол от школата на Виктория Волей (Пловдив), се изправиха един срещу друг на С... цялата новина

09:56 ч., 13.12.2017 г.
Петима състезатели на Виктория Волей (Пловдив) получиха повиквателни за националния отбор на България до 18 години.

19:43 ч., 09.12.2017 г.
Над 200 деца от академията на Виктория Волей, както и близо 800 зрители, уважиха празника на пловдивския волейболен клуб, който се проведе днес ... цялата новина

17:51 ч., 07.12.2017 г.
Националът Розалин Пенчев и отборът му Персонал (Боливар) записаха 6-та победа в аржентинското волейболно първенство. Това стана, след като Перс... цялата новина