Григор Димитров записа впечатляващ сезон, завършвайки годината под номер 14 в световната ранглиста.

Григор Димитров направи един от най-силните си сезони в професионалния Тур при мъжете.

10:47 ч., 27.11.2023 г.
Световната федерация по тенис при мъжете - ATP Tour обяви анкета сред феновете на спорта.

В нея всеки, който желае, може да даде сво... цялата новина

15:02 ч., 19.11.2023 г.
Днес се навършват 6 години от деня, в който Григор Димитров спечели най-голямата титла в своята кариера - Финалите на ATP (Турн... цялата новина

08:24 ч., 15.11.2023 г.
Григор Димитров се класира на първо място в света в класацията за активен тенисист с най-много поредни участия на турнирите от Големия шлем - об... цялата новина

09:30 ч., 13.11.2023 г.
Григор Димитров е сред легенди в тениса в нова класация в този спорт. Най-добрият български състезател се нарежда на 18-а позиц... цялата новина

22:38 ч., 08.11.2023 г.
Сезонът за Григор Димитров приключи. Българската звезда в тениса завърши годината по страхотен начин - с финал на турнира от се... цялата новина

18:11 ч., 08.11.2023 г.
Най-добрият българкси тенисист - Григор Димитров се завърна в България. Това се случва само дни след като постигна най-големия ... цялата новина

18:42 ч., 07.11.2023 г.
Лоренцо Музети, който е един от най-големите таланти в света на тениса, говори пред медии преди участието си на турнира Sofia O... цялата новина

17:44 ч., 07.11.2023 г.
Легендата на световните ски при жените Линдзи Вон беше впечатлена от успеха, който Григор Димитров постигна на турнира от сериите "Мастърс 1000"... цялата новина

12:46 ч., 07.11.2023 г.
Григор Димитров получи симпатии от целия свят на тениса след страхотното си представяне и емоциите си на турнира в Париж. Българският тенисист и... цялата новина

18:55 ч., 06.11.2023 г.
Григор Димитров направи един от най-успешните турнири в своята кариера през миналата седмица. Българският номер 1 в света на тениса и настоящ но... цялата новина

16:41 ч., 06.11.2023 г.
Легендата на световния тенис Борис Бекер коментира представянето на Григор Димитров през изминалата седмица.

Българинът постигна еди... цялата новина

19:21 ч., 05.11.2023 г.
Световния номер 1 Новак Джокович коментира спечелената 7-а титла в Париж, както и представянето на българската първа ракета Григор Димитров. ... цялата новина

18:51 ч., 05.11.2023 г.
Григор Димитров не скри сълзите си ... цялата новина

17:56 ч., 05.11.2023 г.
Световният номер 1 Новак Джокович победи първата ракета на България Григор Димитров с 6:4, 6:3 във финала на т... цялата новина

12:21 ч., 05.11.2023 г.
Олимпийската шампионка по тенис от Игрите в Рио де Жанейро през 2016-а година - Моника Пуиг се изказа ласкаво за класирането на... цялата новина

12:11 ч., 05.11.2023 г.
Класирането на Григор Димитров за финала на турнира от сериите "Мастърс 1000", провеждащ се в Париж, се сметна за прераждане от... цялата новина

08:37 ч., 05.11.2023 г.
Балкански сблъсък ни очаква днес за титлата на един от най-силните турнири в тениса - "Мастърс 1000" в Париж, Франция.

В битка за тр... цялата новина

20:16 ч., 04.11.2023 г.
Световната федерация по тенис (ATP) се захласна по класирането на Григор Димитров за финала на турнира от сериите "Мастърс 1000", който се прове... цялата новина

17:59 ч., 04.11.2023 г.
Световният номер 17 в мъжкия тенис - Григор Димитров, победи световния номер 6 Стефанос Циципас от Гърция в по... цялата новина

11:56 ч., 04.11.2023 г.
Григор Димитров ще срещне днес на корта във френската столица Париж Стефанос Циципас в битка за класиране на ф... цялата новина

10:56 ч., 04.11.2023 г.
Григор Димитров прави най-силния си сезон от години насам. Вчера той постигна своята 40-а победи в 60-и мач през сезон 2023, по... цялата новина

08:42 ч., 04.11.2023 г.
Григор Димитров ще се опита днес да стигне до първи финал на турнир от сериите "Мастърс 1000", от този през 2017-а година в Син... цялата новина

16:53 ч., 03.11.2023 г.
Григор Димитров продължава с феноменалното си представяне на турнира на твърда настилка в Париж от сериите "Мастърс“, категория 1 000.
... цялата новина

08:15 ч., 03.11.2023 г.
Григор Димитров излиза днес срещу Хуберт Хуркач от Полша в среща от четвъртфиналите на турнира от сериите "Мастърс 1000", който продължава в пар... цялата новина

13:21 ч., 02.11.2023 г.
Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се класира безпроблемно за 1/4-финалите на турнира от сериите Мастърс в Париж. Това стана факт, след кат... цялата новина

22:35 ч., 01.11.2023 г.
Григор Димитров и Александър Бублик ще излязат утре един срещу друг в първия мач на Централния корт в осминафи... цялата новина

21:06 ч., 01.11.2023 г.
Александър Бублик от Казахстан е следващият съперник на корта на Григор Димитров на турнира от сериите "Мастър... цялата новина

15:10 ч., 01.11.2023 г.
Първата ни ракета Григор Димитров достигна 1/8-финалите на "Мастърс"-а в Париж и тази година. Българинът отстрани световния № 3 Даниил Медведев ... цялата новина

22:33 ч., 31.10.2023 г.
Григор Димитров и Даниил Медведев ще открият програмата на Централния корт в комплекса "Берси" в утрешния ден.... цялата новина

23:15 ч., 30.10.2023 г.
Григор Димитров записа втора поредна впечатляваща победа над един от най-големите таланти в тениса - италианецът Лоренц... цялата новина

17:59 ч., 27.10.2023 г.
Григор Димитров е един от състезателите с най-eфективен слайс в ATP Тура, като самият той го определи като по-добър от на всички свои колеги. Ту... цялата новина

18:41 ч., 25.10.2023 г.
Руснакът Даниил Медведев започна с категоричен успех участието си на турнира на твърда настилка в зала, който се провежда в авс... цялата новина

23:04 ч., 24.10.2023 г.
Григор Димитров стартира успешно участието си на турнира от сериите "ATP 500", който се провежда в зала на твърди кортове във В... цялата новина

18:54 ч., 24.10.2023 г.
В последните години световният мъжки тенис се промени много. Времето на голямата тройка (четворка) - Новак Джокович, Роджър Федерер, Раф... цялата новина

19:30 ч., 23.10.2023 г.
Григор Димитров прави една много успешна година в тениса. Два турнира преди края на сезона най-добрият български тенисист е в "Топ 20", намирайк... цялата новина

17:16 ч., 21.10.2023 г.
Лоренцо Музети от Италия ще бъде първият съперник на Григор Димитров на турнира на твърда настилка от категория 500 във Виена. Мачовете от основ... цялата новина

10:38 ч., 14.10.2023 г.
След като Григор Димитров засипа с похвали следващия си съперник в турнира от сериите "Мастърс 1000“ в Шанхай – Андрей Рубльов, руснакът върна ж... цялата новина

13:22 ч., 13.10.2023 г.
Григор Димитров се класира за полуфиналите на турнира от сериите "Мастърс 1000", който се провежда на твърди кортове в Шанхай, ... цялата новина

15:54 ч., 11.10.2023 г.
Григор Димитров сътвори историческа победа над бившия номер 1 в света Карлос Алкарас от Испания в среща от осминафиналите на турнира на твърди к... цялата новина

11:34 ч., 09.10.2023 г.
Григор Димитров се класира за осминафиналите на "Мастърс" турнира на твърда настилка в Шанхай, Китай, от сериите АТР 1000. 32-годишният българин... цялата новина

10:37 ч., 29.09.2023 г.
Григор Димитров постигна изключителен обрат в първия си мач на АТР 500 турнира в Пекин. Българският тенисист, който се пребори с Макензи Макдона... цялата новина

17:16 ч., 25.09.2023 г.
Григор Димитров записа нова загуба срещу настоящия олимпийски шампион Александър Зверев.

Българинът, който е номер 20 в света, падна... цялата новина

16:50 ч., 24.09.2023 г.
Световният номер 20 в мъжкия тенис - Григор Димитров, се класира на полуфинал на турнира на твърди кортове в Чънду, Китай, от с... цялата новина

11:28 ч., 23.09.2023 г.
Григор Димитров се класира за 1/4-финалите на ATP 250 турнира върху твърдна настилка в Чънду, Китай. Българинът отстрани Хуан-Пабло Варияс с 6:3... цялата новина

10:37 ч., 03.09.2023 г.
Григор Димитров спечели сет, но отново загуби от настоящия олимпийски шампион Александър Зверев.

Двамата се срещнаха в третия кръг н... цялата новина

22:17 ч., 31.08.2023 г.
Григор Димитров се класира за третия кръг на Откритото първенство на САЩ по тенис при мъжете.

Първата българска рак... цялата новина

08:33 ч., 30.08.2023 г.
Григор Димитров успя да направи впечатляващ обрат и се класира за втория кръг на турнира от Големия шлем - US Open. Най-добрият български тениси... цялата новина