155 Ученици до 16 г. влизат безплатно на Лаута, пенсионерите с по-евтини билети 12:57 ч., 23.09.2010 г.
30 Подлезът на гарата остава за Локо, "червените" не успяха да го вземат от клуба 15:51 ч., 18.08.2010 г.