Двама футболисти от академията на Ботев Пловдив получиха повиквателна за юношеския национален отбор на България до 15 години.
Това са защитникът Васил Въргулев и нападателят Иван Бичовски.
Лагерът е с продължителност от 7 до 10 септември и включва контроли със Септември U16 и Славия U16.












Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!