09:37 ч., 21.03.2024 г.
Капитанът на Ботев (Пловдив) Ивелин Попов не се трогна особено от глобата, която БФС му наложи.

Във вчерашния ден Дисциплинарната ком... цялата новина

23:40 ч., 20.03.2024 г.
Дисциплинарната комисия към БФС наказа сурово Ботев (Пловдив) заради поведението на привържениците на тима по време на гостуването на ЦСКА-София... цялата новина

11:28 ч., 18.03.2024 г.
Капитанът на Ботев (Пловдив) Ивелин Попов, публикува гневен пост в личния си профил в социалните мрежи.

Офанзивният полузащитник е бе... цялата новина

12:06 ч., 13.03.2024 г.
Попадението на Тодор Неделев за Лудогорец срещу ЦСКА 1948 стана номер 1 в четвъртфиналната фаза за Sesame Купа на България. Българският национал... цялата новина

11:58 ч., 08.03.2024 г.
Четвъртфиналите в турнира за Купата на България не минаха без красиви попадения. По традиция Българската професионална футболна лига обявява гла... цялата новина

15:03 ч., 07.03.2024 г.
Легендата на Ботев Пд – Атанас Пашев – сподели пред "Мач Телеграф“ впечатленията си от показаното през този полусезон от отбора. Той разкри очак... цялата новина

09:36 ч., 07.03.2024 г.
Над 100 "жълто-черни" привърженици на Ботев (Пловдив) се стекоха в Plovdiv Plaza за среща с двама футболисти на представителния отбор.
... цялата новина

19:38 ч., 02.03.2024 г.
Ботев (Пловдив) и Славия (София) направиха драматично равенство 2:2 в среща от 23-ия кръг на Първа лига. Двубоят се игра на стадион "Александър ... цялата новина

12:05 ч., 02.03.2024 г.
Треньорът на Славия Златомир Загорчич направи любопитен коментар относно днешния сблъсък срещу Ботев (Пловдив). Мачът от 23-ия кръг на Първа лиг... цялата новина

07:00 ч., 02.03.2024 г.
Ботев (Пловдив) гостува на Славия (София) в среща от 23-ия кръг на Първа лига. Двубоят е днес от 17:45 часа на стадион “Александър Шаламанов" в ... цялата новина

13:45 ч., 01.03.2024 г.
Футболистите на Ботев (Пловдив) трябва да са много внимателни в предстоящия сблъсък със Славия (София).

Двама от основните играчи на ... цялата новина

19:22 ч., 27.02.2024 г.
Ботев (Пловдив) е на полуфинал за Купата на България. В среща от четвъртфиналите "канарчетата" се наложиха с 2:1 над Спартак (Варна).

17:35 ч., 27.02.2024 г.
Капитанът на Ботев (Пловдив) - Ивелин Попов, обра овациите преди началото на мача със Спартак (Варна).

Атакуващият полузащитник получ... цялата новина

16:19 ч., 27.02.2024 г.
Стана ясен стартовият състав на Ботев (Пловдив) за срещата от четвъртфиналите за Купата на България срещу Спартак (Варна). Двубоят стартира в 17... цялата новина

21:05 ч., 26.02.2024 г.
Футболистите на Ботев (Пловдив) - Георги Николов и този на новака Крумовград - Александър Колев са водачи при голмайсторите в Първа лига след из... цялата новина