дата на раждане: 29.04.1997 г.
виж статистика

Новини свързани с Райън Бидунга
20:00 ч., 15.08.2022 г.
Отборите на Локомотив София и Локомотив Пловдив завършиха при резултат 0:0 в железничарското дерби от efbet Лига. Мачът се игра на стадиона в "Н... цялата новина

10:17 ч., 15.08.2022 г.
Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) гостува на Локомотив (София) в мач от шестия кръг на Първа лига. Двубоят е днес (15.08) от 18:00 ч... цялата новина

22:41 ч., 08.08.2022 г.
Локомотив (Пловдив) продължи 100-процентовата си домакинска серия през настоящия сезон, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Черно... цялата новина

20:25 ч., 30.07.2022 г.
Локомотив Пловдив изигра доста здрав мач и записа трета победа от началото на сезона в Първа лига. Черно-белите се наложиха над Ботев (Враца) с ... цялата новина

18:47 ч., 29.07.2022 г.
Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) гостува на Ботев (Враца) в мач от четвъртия кръг на Първа лига. Двубоят е в събота (30.07) от 18:3... цялата новина

22:24 ч., 24.07.2022 г.
Локомотив Пловдив успя да се върне към победния ход в първенството, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Черно-белите се наложиха ... цялата новина

22:56 ч., 15.07.2022 г.
Локомотив Пловдив не успя да продължи победния си ход в първенството на Първа лига от новия сезон. Черно-белите загубиха от шампиона Лудогорец с... цялата новина

20:26 ч., 09.07.2022 г.
Локомотив Пловдив направи успешен старт на новия сезон 2022/2023 в Първа лига, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Черно-белите д... цялата новина

19:50 ч., 24.06.2022 г.
Локомотив (Пловдив) изигра четвъртата си предсезонна контрола, с която бе сложен край на подготвителния лагер в Банско. “Черно-белите" завършиха... цялата новина

23:58 ч., 18.06.2022 г.
Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) продължава със своята подготовка преди старта на сезона.

“Черно-белите" проведоха едно ... цялата новина

12:26 ч., 14.06.2022 г.
Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) тренира вече втори ден на лагера си в Банско. За курорта заминаха Кристиан Томов, Тодор Павлов и П... цялата новина

22:02 ч., 20.05.2022 г.
Късметът отново избяга от Локомотив в последните секунди. Черно-белите показаха желание за игра, но въпреки това завършиха 1:1 срещу ЦСКА 1948 в... цялата новина

09:24 ч., 16.05.2022 г.
Локомотив Пловдив спечели детския футболен турнир "Ние сме Пловдив", който приключи вчера на "Лаута". Надпреварата бе организирана от групата "T... цялата новина

21:55 ч., 13.05.2022 г.
Петък 13-и се оказа фатален ден за Локомотив (Пловдив)! Сезонът за черно-белите на практика приключи, след като те загубиха и теоретични шансове... цялата новина

19:26 ч., 07.05.2022 г.
Локомотив (Пловдив) продължи колебливото си представяне в плейофите за 7-ото място в Първа лига. Черно-белите губеха от Арда с 1:4 четвърт час п... цялата новина

1 2 3 4 5 6

ПФК Локомотив с призив към феновете за дербито срещу Лудогорец
Дубълът на Локо се мести на стадион "Пловдив"
9 победи и 6 равенства! Няма друг наш отбор, който да играе толкова успешно срещу Лудогорец