виж статистика
Бразилски футболист, притежава и испански паспорт

Новини свързани с Лукас Салинас
08:31 ч., 17.09.2021 г.
Локомотив Пловдив ще разполага с възможно най-доброто за днешното си гостуване на Царско село. Двубоят от 8-ия кръг в Първа лига е от 16:00 часа... цялата новина

22:57 ч., 12.09.2021 г.
Локомотив Пловдив не успя да сложи край на неприятната си серия без шампионатна победа през настоящия сезон, предаде репортер на Plovdiv... цялата новина

20:42 ч., 03.09.2021 г.
Локомотив (Пловдив) като че ли успя да счупи каръка и да постигне първа победа над български тим през настоящия сезон, макар и в контрола. Черно... цялата новина

20:46 ч., 28.08.2021 г.
Локомотив (Пловдив) продължава колебливото си представяне в шампионата и все още търси първа победа през новия сезон. Вицешампионите завършиха 0... цялата новина

20:39 ч., 22.08.2021 г.
Локомотив Пловдив продължи серията си без победа през новия сезон в Първа лига. Черно-белите загубиха от Славия с 0:1 в мач от 5-ия кръг, който ... цялата новина

20:39 ч., 16.08.2021 г.
Черно море и Локомотив Пловдив завършиха 0:0 в мач от четвъртия кръг на родното футболно първенство. В началото Файсел Касми центрира в наказате... цялата новина

22:52 ч., 12.08.2021 г.
Локомотив Пловдив приключи третото си поредно участие в европейски клубен турнир. Вицешампионът на България загуби от датския Копенхаген с 2:4 в... цялата новина

08:39 ч., 12.08.2021 г.
Днес предстои поредната европейска вечер на Локомотив (Пловдив)! Вицешампионът на България ще изиграе своя четвърти мач в турнира Лига на конфер... цялата новина

14:20 ч., 11.08.2021 г.
Отборът на Локомотив Пловдив кацна успешно в Копенхаген след полет, продължил 2 часа и 40 минути. Черно-белите бяха посрещнати в датската столиц... цялата новина

09:39 ч., 11.08.2021 г.
Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев сподели очакванията си за предстоящия тежък сблъсък с Копенхаген за Лигата на конференциите. Ре... цялата новина

08:59 ч., 09.08.2021 г.
Лекарят на Локомотив Пловдив д-р Константин Павлов е бил оптимист, че бразилецът Лукас Салинас може да бъде възстановен за реванша с Копенхаген.... цялата новина

20:53 ч., 05.08.2021 г.
Локомотив Пловдив завърши 1-1 с датския ФК Копенхаген, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Черно-белите изиграха борбен мач в пър... цялата новина

11:04 ч., 04.08.2021 г.
Датският ФК Копенхаген представи изключително подробно предстоящия си съперник Локомотив Пловдив в третия предварителен кръг на турнира Лига на ... цялата новина

22:14 ч., 01.08.2021 г.
Локомотив (Пловдив) продължава без спечелена точка през новия сезон в Първа лига. Черно-белите изиграха много слаб мач и загубиха гостуването си... цялата новина

10:43 ч., 01.08.2021 г.