спорт: Други
Спортист №1 на България за 2015 година

Новини свързани с Габриела Петрова
12:35 ч., 15.07.2020 г.
Габриела Петрова откри сезона със силен резултат в тройния скок и се изкачи на първо място в сезонната ранглиста в Европа. Бившият Спортист №1 н... цялата новина

15:19 ч., 29.06.2020 г.
Известната пловдивска лекоатлетка Габриела Петрова празнува днес рожден ден. Чаровната състезателка на СКЛА Локомотив Пловдив навършва 28 години... цялата новина

09:44 ч., 29.05.2020 г.
Eдна от най-добрите български лекоатлетки Габриела Петрова демонстрира перфектна физическа форма. Състезателката на СКЛА Локомотив Пловдив подно... цялата новина

20:46 ч., 12.05.2020 г.
Областният управител Дани Каназирева подкрепи инициативата ... цялата новина

13:08 ч., 24.04.2020 г.
За втори път в рамките на 10 дни Българският футболе... цялата новина

20:02 ч., 03.10.2019 г.
Пловдивчанките Габриела Петрова и Александра Начева не успяха да се класират за финала на троен скок на световното първенство по лека атлетика в... цялата новина

09:16 ч., 27.06.2019 г.
Звездите на пловдивския спорт и българската лека атлетика Габриела Петрова и Александра Начева подкрепиха момчетата от националния ни отбор по в... цялата новина

21:38 ч., 11.12.2018 г.
Европейският шампион по карате в абсолютна категория Валери Димитров стана Спортист №1 на Пловдив за 2018 година, предаде репортер на Pl... цялата новина

18:04 ч., 02.09.2018 г.
Европейска вицешампионка на троен скок от Прага 2015 Габриела Петрова завърши на шесто място в дисциплината на международния турнир по лека атле... цялата новина

14:41 ч., 08.08.2018 г.
Габриела Петрова се класира с лекота за финала в тройния скок на европейското първенство по лека атлетика в Берлин. Пловдивчанката се приземи на... цялата новина

19:34 ч., 08.07.2018 г.
Габриела Петрова (Локомотив Пловдив) спечели третата си поредна и общо четвърта национална титла в тройния скок на открито. На държавния шампион... цялата новина

18:12 ч., 05.08.2017 г.
Ядосана и разочарована - такава е след отпадането си от световното първенство по лека атлетика в Лондон Габриела Петрова. Състезателката на СКЛА... цялата новина

09:10 ч., 21.07.2017 г.
Лекоатлетката на СКЛА Локомотив Пловдив Габриела Петрова получи общинско жилище, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

09:00 ч., 09.06.2017 г.
Сребърната медалистка в тройния скок от Европейското първенство в зала в Прага през 2015 г. Габриела Петрова завърши на 11-о място в първия си с... цялата новина

10:14 ч., 08.06.2017 г.
Рим е домакин на четвъртия кръг от тазгодишната Диамантена лига - най-комерсиалният турнир в света на леката атлетика, който събира най-елитните... цялата новина

1 2 3 4

Маричанки вдигат пред Общината двете спечелени купи този сезон
Отдавна не беше се случвало! Без глоби за Локо и Ботев след мачовете от 30-ия кръг
Безплатни тренировки и много награди на празник в район "Тракия"
Кметът на "Тракия" откри международен турнир по джудо с над 730 участници
Крумовград с нов отговор: Някой щеше още да храни отбора с кренвирши и лютеница, ако не бяхме инвестирали в Арда