отбор: Ботев Пд
виж статистика

Новини свързани с Артур Енрике
20:50 ч., 28.08.2013 г.
Голмайсторът на Ботев за миналия сезон Иван Цветков изигра първите си минути след операцията на адукторите, която претърпя през юни. Нападателят... цялата новина

10:27 ч., 27.08.2013 г.
Треньорът на Ботев Пловдив Станимир Стоилов е бесен от поведението на половината си отбор в двубоя срещу Славия. Затова Мъри ще предприеме рокад... цялата новина

19:51 ч., 25.08.2013 г.
Ботев Пловдив победи Славия с 3:2 и излезе на второ място във временното класиране на родната А група, предаде репортер на Plovdiv24.bg. ... цялата новина

08:55 ч., 22.08.2013 г.
Поредната двустранна игра между съставите на Ботев Пловдив и сателита Раковски се състоя в сряда следобед в Брестник. Тренировъчният мач продълж... цялата новина

13:57 ч., 15.08.2013 г.
Част от футболистите на Ботев ще направят две тренировки. Ден, след като "канарчетата" подновиха занимания, играчите с по-малко време ... цялата новина

09:32 ч., 28.07.2013 г.
Старши треньорът на Бо­тев Пловдив Станимир Стои­лов ще даде почивка на поне половината си титуляри за днешното домакинство на Пирин Гоце Делчев... цялата новина

10:17 ч., 27.07.2013 г.
Ръководството на Ботев (Пд) картотекира новото попълнение Георги Сърмов и Елведин Джинич за мачовете от третия предварителен кръг от Лига Европа... цялата новина

15:36 ч., 23.07.2013 г.
С група от 21 футболисти отборът на Ботев Пловдив пристигна в Бургас, където ще продължи подготовката си за срещата-реванш от втория предварител... цялата новина

11:30 ч., 20.07.2013 г.
Пловдивският Ботев може да даде две жертви за утрешното дерби с Левски. В мача с Жрински в Мостар заради контузии още през първото полувреме нап... цялата новина

09:18 ч., 15.07.2013 г.
Бразилците в Ботев (Пловдив) Вандер Виейра и Артур Енрике предлагат свой сънародник за трансфер, твърди "Меридиан мач". Приятел на южн... цялата новина

16:16 ч., 04.07.2013 г.
Старши-треньорът на Ботев Станимир Стоилов обяви титулярния състав, който ще започне при гостуването на Астана в първи мач от първия предварител... цялата новина

17:04 ч., 02.07.2013 г.
Футболистите на Ботев проведоха последното си занимание от подготвителния лагер в Австрия, съобщава официалния сайт на тима. Във вторник сутринт... цялата новина

11:11 ч., 26.06.2013 г.
Двама от футболистите на Ботев Пловдив са с контузии и се подготвят отделно от основната група на лагера в Австрия. Младежкият национал Тодор Не... цялата новина

19:57 ч., 19.06.2013 г.
Отборът на Ботев стартира с победа лагера в Австрия. Възпитаниците на Станимир Стоилов се наложиха с 2:1 над Ружомберок, в контролна среща игран... цялата новина

18:19 ч., 16.06.2013 г.
С група от 23 футболисти ще замине отборът на Ботев на втория си летен лагер, който ще се проведе от 17 юни до 3 юли в Австрия. В състава на &qu... цялата новина

1 2 3 4 5 6 7 8 9

ПФК Ботев: Нека закърмим децата си с тази истинска и безкористна любов
Националите се завърнаха в Ботев, обявиха дали Секулич и Мертенс ще играят
Феновете на Ботев обявиха събраните средства за глобата на Попето
Двама от Ботев титуляри за Литва при две загуби
Черно море идва в Пловдив със свито сърце! "Моряците" мачкат във Варна, но какво се случва при гостуванията?