Спортните новини: Днес (10) | Вчера (24)

12 футболиста тренираха с Ботев под ръководството на Марин Бакалов днес, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Към вчерашната групичка се вкл... цялата новина

10:21 ч., 24.07.2009 г.
Част от футболистите на Ботев, които успяха да разтрогнат с христоловия тим, но все още не са си намерили нови отбори, поддържат форма с квартал... цялата новина

17:48 ч., 22.10.2008 г.
Дисциплинарната комисия на УЕФА е наказала Николай Павлов за две години. Нападателят бе хванат с допинг на проверка след мача на Локо София с Бо... цялата новина

15:31 ч., 01.10.2008 г.
Бившият нападател на Спартак Пловдив Николай Павлов - Хари е дал положителна допинг проба.  Потвърдждаващият резултат от "Б"-пробата м... цялата новина

20:04 ч., 11.05.2008 г.
Спартак Пловдив взе лесна победа с 3:1 над Дунав Русе, след като поведе с 3:0 до 60-ата минута и намали оборотите до края на мача. Старши-треньо... цялата новина

20:14 ч., 07.05.2008 г.
Спартак загуби с 1:3 гостуването си на Миньор в Раднево. Скандален съдия от София погреба надеждите на "гладиаторите" за нещо повече в... цялата новина

19:05 ч., 18.04.2008 г.
Футболистите на Сливен разбиха Спартак с 3:0 и направиха решителна стъпка към "А" група. За разлика от конкуренцията си, подопечените ... цялата новина

16:59 ч., 09.04.2008 г.
В изключително скучен мач Спартак победи Свиленград с 2:1 и засили отбора към "В" група. През първото полувреме головете отбелязаха Фи... цялата новина

12:12 ч., 09.04.2008 г.
Стоян Здравков - Бащата замени Петър Денчев - Шмайхела в групата на Спартак за днешния мач срещу Свиленград, съобщиха от пресслужбата на "с... цялата новина

18:52 ч., 06.04.2008 г.
В интересен мач, игран при ужасни условия за футбол, Марица победи с 1:0 другия пловдивски тим в "Б" група Спартак. Единственото попад... цялата новина

18:21 ч., 30.03.2008 г.
Спартак Пловдив изпусна да победи Нафтекс у дома и сведе до минимум шансовете си за промоция в "А" група. През първото полувреме играт... цялата новина

17:22 ч., 22.03.2008 г.
Тимът на Спартак Пловдив победи днес Светкавица (Търговище) с 1:0 в мач, игран на стадион "Тодор Диев". Единственият гол в мача бе дел... цялата новина

11:00 ч., 22.03.2008 г.
Младокът Димитър Димитров - Малкия Херо отпадна от групата на Спартак Пд за домакинството срещу Светкавица днес, съобщиха от пресслужбата на клу... цялата новина

21:13 ч., 15.03.2008 г.
За пореден път тази година Спартак загуби нелепо точки в борбата за промоциите. "Гладиаторите" удържаха 0:0 до 93-ата минута срещу Род... цялата новина

06:00 ч., 15.03.2008 г.
Спартак излиза срещу Родопа в Смолян в може би най-важния мач за момчетата на Николай Киров през пролетния полусезон. Спартак има амбицията и ка... цялата новина