Спортните новини: Днес (24) | Вчера (21)

име: Грегъри Нелсън
спорт: Футбол

Новини свързани с Грегъри Нелсън
15:25 ч., 08.04.2016 г.
Отборът на Ботев замина за София, където утре от 20:00 часа излиза срещу Левски в двубой от 28-ия кръг на "А" група на стадион "Г... цялата новина

10:48 ч., 03.04.2016 г.
Лудогорец приема Ботев (Пловдив) в последен мач от 27-ия кръг на "А" група. Мачът в Разград започва в тази вечер в 20:15 часа.

11:47 ч., 02.04.2016 г.
Холандското крило Грегъри Нелсън няма да остане в Ботев Пловдив през след­ващия сезон. 28-годишният футболист водеше прего­вори с клуба за нов д... цялата новина

09:38 ч., 21.03.2016 г.
Звездата на Ботев (Пд) Грегъри Нелсън намекна, че може да напусне отбора след края на настоящия сезон заради по-добра оферта от чужбина.

13:07 ч., 15.03.2016 г.
Звездата на Ботев (Пд) Грегъри Нелсън се е възползвал по най-добрия начин от 3-дневната почивка в лагера на "канарите". Офанзивният фу... цялата новина

09:30 ч., 10.03.2016 г.
Треньорът на Ботев (Пловдив) Николай Костов ще бъде принуден да прекрои основно отбора си за домакинството на Черно море, съобщава "Тема сп... цялата новина

08:08 ч., 08.03.2016 г.
Холандският нападател Грегъри Нелсън е на път да подпише нов едногодишен договор с Ботев Пловдив.

"В момента водя раз... цялата новина

16:57 ч., 07.03.2016 г.
Берое ще подаде жалба срещу съдийската бригада на дербито на Тракия срещу Ботев Пловдив (1:1) от 24-ия кръг на А група, твърди Gong.bg.

Главен... цялата новина

11:20 ч., 07.03.2016 г.
Футболистът на Ботев Пловдив Грегъри Нелсън, който бе избран за Играч на мача Берое - Ботев от 24-я кръг на "А" група, призна, че си е... цялата новина

18:08 ч., 06.03.2016 г.
Юбилейното 90-то издание на Битката за Тракия завърши без победител. Мачът между Берое и Ботев завърши 1:1 в Стара Загора и по този начин двата ... цялата новина

16:01 ч., 03.03.2016 г.
В 28-ата минута Цветомир Панов препъна Грегъри Нелсън около границата на пеланта на Славия, а реферът Никола Попов отсъди пряк свободен удар за ... цялата новина

15:54 ч., 03.03.2016 г.
Отборът на Ботев Пловдив не успя да зарадва верните си привърженици навръх националния празник 3 март. "Канарчетата" отстъпиха с ... цялата новина

16:54 ч., 02.03.2016 г.
Отборът на Ботев проведе последната си тренировка преди мача със Славия от 23-ия кръг на "А" група. Двубоят е четвъртък от 14:00 часа ... цялата новина

12:30 ч., 02.03.2016 г.
Играчът на Ботев Пловдив Грегъри Нелсън безспорно е един от най-добрите футболисти, подвизаващи се в "А" група. В медийното пространст... цялата новина

08:31 ч., 01.03.2016 г.
Зарибяващият се все повече с идеята "Ботев" нов инвеститор в клуба Румен Чандъров не бърза с фанфарите, а стои здраво стъпил на земята... цялата новина