отбор: Локомотив Пд
виж статистика

Новини свързани с Мартин Райнов
17:37 ч., 09.03.2021 г.
Дисциплинарна комисия към БФС обяви наказанията след изминалия кръг шампионата. Прави впечатление, че глоби отнесоха двама от помощниците на Дим... цялата новина

15:47 ч., 02.11.2020 г.
Селекционерът на мъжкия национален отбор на България Георги Дерменджиев обяви разширен списък от футболисти, повикани в състава за предстоящите ... цялата новина

15:51 ч., 20.07.2020 г.
Договорът на Мартин Райнов с ПФК Левски изтече и полузащитникът вече не е част от състава на "сините". Райнов пристигна в клуба в началото на 20... цялата новина

09:45 ч., 11.12.2019 г.
Звездата на Ботев (Пд) Тодор Неделев се е справил най-добре на своя пост като полузащитник през изминалия кръг. Това обявиха в предаването "Геро... цялата новина

09:53 ч., 21.08.2019 г.
Халфът на Левски Мартин Райнов има здравословни проблеми и може да пропусне мача срещу бившия си отбор Локомотив Пловдив. Дербито от 7-ия кръг н... цялата новина

20:34 ч., 29.07.2019 г.
Ботев Пловдив загуби от Левски с 1:3 в мач от 3-ия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Георги Аспарухов" в София. Еберт Кардосо (45) б... цялата новина

09:21 ч., 05.03.2019 г.
Спряганият за треньор на Локомотив Пловдив Георги Иванов - Гонзо може да получи и друго примамливо предложение от отбор от Първа лига. Бившият н... цялата новина

15:04 ч., 14.02.2019 г.
Една от най-големите легенди на Локомотив (Пловдив) - Георги Василев - Гочо, сподели своето мнение за предстоящия двубой на любимия му клуб с Ле... цялата новина

16:35 ч., 05.02.2019 г.
Мартин Райнов подписа днес своя договор с Левски. Контрактът му е за срок от година и половина.

Халфът е роден на 25 април 1992 г. в ... цялата новина

15:24 ч., 04.01.2019 г.
Plovdiv24.bg се свърза със спортно-техническия директор на Берое Валентин Грудев, ... цялата новина

14:58 ч., 05.11.2018 г.
Селекционерът на "А" националния отбор на България Петър Хубчев обяви разширената група футболисти, повикани за двубоите с Кипър и Словения от т... цялата новина

21:43 ч., 01.11.2018 г.
Ботев (Пд) се класира за четвъртфиналите от турнира за Купата на България! Това стана след драматични 120 минути и изпълнения на дузпи, в които ... цялата новина

20:56 ч., 09.09.2018 г.
България победи Норвегия с 1:0 във втория си мач от Група С на новия турнир на УЕФА - Лигата на нациите. Двубоят се игра на националния стадион ... цялата новина

23:48 ч., 06.09.2018 г.
България направи мечтан старт в новия турнир на УЕФА - Лига на нациите. В първия си мач нашите удариха Словения с 2:1 като гости. В герой за Бъл... цялата новина

13:35 ч., 29.08.2018 г.
Селекционерът на "А" националния отбор на България Петър Хубчев допълни групата с футболисти, повикани за първите мачове на тима ни в новия турн... цялата новина

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 напред

Легенда на Черно море: Мачовете срещу двата отбора под тепетата са решаващи!
Отлична новина за стадионите на Локомотив и Ботев
ПФК Локомотив с призив към феновете за дербито срещу Лудогорец
Дубълът на Локо се мести на стадион "Пловдив"
9 победи и 6 равенства! Няма друг наш отбор, който да играе толкова успешно срещу Лудогорец