Новини свързани с Стефан Стойчев
09:32 ч., 06.02.2009 г.
Нападателят на Спартак Пловдив Евгени Курдов поднови тренировки. Той пропусна последните контроли на тима заради вирусно заболяване. От травма с... цялата новина

17:37 ч., 31.01.2009 г.
С два гола на Красен Трифонов Спартак би Миньор (Раднево) с 2:1 в контрола. Спарингът се игра в Куртово Конаре.
Красен Трифонов откри в 25-ат... цялата новина

16:24 ч., 30.11.2008 г.
Спартак Пловдив загуби с 0:2 домакинството си на Родопа и падна до четвъртото място в Източната "Б" група, след като в средата на полу... цялата новина

16:59 ч., 16.11.2008 г.
Спартак Пловдив достигна в последните секунди на срещата с Нафтекс до равенството 2:2 и се изравни по точки с лидера в групата Берое. Срещата ме... цялата новина

16:21 ч., 29.10.2008 г.
Спартак Пловдив победи с минималното 1:0 Дунав Русе и се класира за 1/16 финалите на турнира за Купата на България. "Гладиаторите" има... цялата новина

09:46 ч., 14.10.2008 г.
Пълен лазарет и липсата на защита тормози треньорския щаб на Спартак преди гостуването в Русе. Теодор Банев със сигурност пропуска мача с Дунав,... цялата новина

14:48 ч., 08.10.2008 г.
Проверка с Любимец ще изиграят футболистите на Спартак тази седмица. Контролата е в петък от 15.00 часа на стадион „Тодор Диев". Това е тре... цялата новина

15:26 ч., 30.09.2008 г.
Дълъг очерк за ПФК Спартак С94 публикува един от най-посещаваните фенски сайтове в Холандия ... цялата новина

09:16 ч., 30.09.2008 г.
"Нямам нормален отговор защо пропускам толкова", заяви нападателят на Спартак Иван Площаков 24 часа след нулевото реми срещу Черноморе... цялата новина

19:03 ч., 28.09.2008 г.
Черноморец (Балчик) и Спартак не успяха да си вкарат гол в мача от седмия кръг на Източната "Б" група, игран в Албена. До почивката Сп... цялата новина

16:27 ч., 27.09.2008 г.
Защитникът Теодор Банев се връща в състава на Спартак за утрешното гостуване на Черноморец (Балчик). Здравенякът бе до последно под въпрос зарад... цялата новина

19:08 ч., 20.09.2008 г.
С два гола и асистенция на Георги Стоянов Спартак удари с 3:0 Волов (Шумен). Нападателят изработи попаденията си през първото полувреме, а след ... цялата новина

10:46 ч., 12.09.2008 г.
Халфът Пейо Батинов отпадна за гостуването на Левски (Стара Загора). Техничарят изкълчи глезен на тренировка на Спартак. На негово място в група... цялата новина

15:01 ч., 22.08.2008 г.
На групата играчи, която удари с 1:0 Марица, заложи старши треньорът Николай Киров - Белия за гостуването в Раднево утре. Спецът определи 18-те ... цялата новина

16:21 ч., 16.08.2008 г.
Младоците Христо Манев и Светослав Асенов влязоха в групата на Спартак за утрешния мач с Марица, съобщиха от пресслужбата на клуба. Христо Манев... цялата новина

1 2 3 4 5

Финалът за Купата ще е на стадион "Христо Ботев", но от следващия сезон
Героят на Ботев: Не допускаме голове и ставаме още по-силни
Керкез: Голяма победа! На нашия стадион ще бъдем много силни
Ботев мечтае за финал! Драма, меле, червени картони и аванс за "канарчетата" преди реванша