Спортните новини: Днес (27) | Вчера (21)

Иван Кочев ще проведе днес първо занимание след като подписа своя договор със Спартак.

В щаба на Иван Кочев влизат Атанас Николов, Н... цялата новина

15:08 ч., 17.05.2018 г.
Станаха известни съставите за бенефиса на бившия национал Красимир Чомаков. Както Plovdiv24.bg вече информира своите читатели, ... цялата новина

10:25 ч., 17.04.2016 г.
Спартак (Пд) победи Евроколеж с 2:1 в дербито от 26-ия кръг на Югоизточната "В" група. В герой за синьо-белите се превърна нападателят... цялата новина

21:43 ч., 02.04.2016 г.
Пловдивският Спартак успя да се на наложи с 4:1 срещу отбора на Черноморец (Бургас) на стадион "Тодор Диев" в мач от 23-ия кръг на Юго... цялата новина

15:55 ч., 27.03.2013 г.
"Ботев" Пловдив победи с категоричното 4:0 "Раковски" в контролна среща, играна днес на стадион "Беркут". Точни за... цялата новина

18:56 ч., 10.09.2011 г.
Ботев записа четвърто поредно равенство в "Б" група завършвайки 2:2 у дома срещу Любимец.

"Канарчетат... цялата новина

19:55 ч., 08.05.2011 г.
Спартак загуби с 1:2 от Лудогорец в мач от 26-ия кръг на Източната Б група, който се игра на стадион "Тодор Диев" в Пловдив.

19:55 ч., 23.04.2011 г.
Спартак се наложи с 2:0 над Брестник в дербито на Източната Б група, играно на стадион "Тодор Диев".

"Гладиаторите&quo... цялата новина

09:28 ч., 04.04.2011 г.
Липсата на мачове демотивира играчите и пречи на израстването на отбора, алармира клубният шеф Марин Бакалов. Както е известно, втори официален ... цялата новина

10:01 ч., 18.02.2011 г.
Охраната на утрешната контрола между Ботев и Спортист (Своге) ще бъде подсилена. От ръководството на пловдивския клуб ще ангажират по-голям брой... цялата новина

16:10 ч., 16.02.2011 г.
Ботев спечели с 2:1 контролата със Спартак играна в Черноземен.

Двубоят започна много равностройно. Още в 5-тата минута взаимодейств... цялата новина

10:00 ч., 05.02.2011 г.
Футболистите на Спартак (Пд) и вчера останаха разочаровани, след като не получиха дори част от дължимите им пари. Те имат да взимат и заплати, и... цялата новина

18:23 ч., 01.02.2011 г.
Грипът, който върлува из Пловдив продължава да превзема още футболисти на местния Спартак. Старши треньорът на "гладиаторите" Николай ... цялата новина

13:31 ч., 08.10.2010 г.
Локомотив победи с 2:1 Спартак в контрола, играна на градския стадион "Пловдив", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Головете вка... цялата новина

14:12 ч., 24.07.2010 г.
Спартак спечели с 1:0 последната си лятна контрола. Пловдивчани удариха  Димитровград с гол на Йордан Христов. Халфът вкара със зверски шут под ... цялата новина