спорт: Тенис
дата на раждане: 08.02.1982 г.

Новини свързани с Тодор Енев
12:07 ч., 30.09.2010 г.
В сряда се изиграха втората половина от мачовете от първи кръг на Държавното лично първенство за мъже БНП Париба, провеждащо се на кортовете на ... цялата новина

17:09 ч., 24.09.2010 г.
ТК "Черно Море Елит" (Варна) триумфира с титлата на Държавното отборно първенство за мъже "Happy", след като във финалния дв... цялата новина

14:47 ч., 24.09.2010 г.
Бившата тенисистка №4 в света Магдалена Малеева ще участва в Държавното лично първенство за мъже и жени БНП Париба, което започва в неделя на ко... цялата новина

09:07 ч., 24.09.2010 г.
ТК "Левски" се класира за финала на Държавното отборно първенство по тенис с награден фонд 10 000 лв. В мач от полуфиналите тенисистит... цялата новина

15:53 ч., 23.09.2010 г.
В сряда бе изтеглен жребият за купа Дейвис 2011 г. и стана ясно, че на 4-ти март отборът на България ще гостува на Беларус в мач от първи кръг н... цялата новина

15:15 ч., 22.09.2010 г.
Първите четири поставени отбора на Държавното първенство за мъже не срещнаха никакви проблеми в мачовете от четвъртфиналите и след убедителни по... цялата новина

15:44 ч., 03.09.2010 г.
Пловдивчанинът Тодор Енев отпадна на 1/4 финалите на Фючърс турнира в Добрич с награден фонд от 10 000 долара. Енев падна с 6:4, 3:6, 2:6 от ита... цялата новина

09:05 ч., 27.08.2010 г.
Тихомир Грозданов се класира за четвъртфиналите на фючърса с награден фонд 10,000 долара, провеждащ се на кортовете на ТК "Черноморец"... цялата новина

10:57 ч., 26.08.2010 г.
Димитър Кузманов започна с победа участието си на провеждащия се в Бургас фючърс с награден фонд ,000, отстранявайки с убедителното 6-0 6-3 р... цялата новина

13:02 ч., 20.08.2010 г.
Тодор Енев се класира за полуфиналите на провеждащият се в София турнир от сериите Фючърс с награден фонд ,000, след като през днешния ден се... цялата новина

17:11 ч., 19.08.2010 г.
Тодор Енев достигна четвъртфиналите на турнира на червени кортове в София на ТК "15:40" в София с награден фонд 10 000 долара. Поставе... цялата новина

18:05 ч., 09.07.2010 г.
Тодор Енев загуби първата среща между Словения и България за Купа "Дейвис" от втория кръг на група 2 от зона "Европа/Африка"... цялата новина

16:24 ч., 08.07.2010 г.
Тодор Енев ще се изправи срещу номер 123 в света Грега Жемля в първия мач от двубоя между Словения и България за Купа "Дейвис". Тениси... цялата новина

15:17 ч., 20.06.2010 г.
Тази сутрин семейството на българския тенис се появи ново попълнение. Един от най-добрите български тенисисти пловдивчанинът Тодор Енев и колежк... цялата новина

10:09 ч., 21.05.2010 г.
Тодор Енев отпадна от турнира Пълдин Къп. В битка за четвъртфиналите той загуби от Цветан Михов, който се наложи с 3-6 7-5 7-5 над пловдивчанина... цялата новина

1 2 3 4 5 6 7 8

Маричанки вдигат пред Общината двете спечелени купи този сезон
Отдавна не беше се случвало! Без глоби за Локо и Ботев след мачовете от 30-ия кръг
Безплатни тренировки и много награди на празник в район "Тракия"
Кметът на "Тракия" откри международен турнир по джудо с над 730 участници
Крумовград с нов отговор: Някой щеше още да храни отбора с кренвирши и лютеница, ако не бяхме инвестирали в Арда