Илиан Илиев: На почивката крещяха към съдията като по селата! След това - лежане и криене на топките!
Автор: Стойчо Генов 21:18 / 30.08.2020Коментари (34)8869
Треньорът на Черно море Илиан Илиев бе видимо раздразнен след загубата на своя тим срещу Локомотив (Пловдив) с 1:2. Наставникът обаче се изказа доста остро срещу бившия си отбор, обвинявайки го, че умишлено е бовил играта.

Ето какво каза Илиев пред камерата на Диема спорт:

На почивката беше като едно време по селата - викане по коридора към съдията, крещим. И видяхте как измисли фаул в първата минута на второто полувреме и си решиха мача. След това прибиране в своята половина и лежане по терена, влизане на хората да асистират на контузените и не се получи никакъв мач. През 3-4 минути някой влизаше на терена, играта се бавеше. Скриваха се и топките. Това не е нормално. Говорим, че можем да играем срещу Тотнъм, ами утре ще скрием топките и срещу тях.

Гледайте в прикаченото видео цялото изказване на треньора на Черно море!