Виктория Волей завърши с още една победа турнира в Приморско

13:59 / 24.08.2018
2689
Отборът на Виктория Волей (Пловдив) приключи с 3 победи от 3 мача участието си в приятелския международен турнир в Приморско.

Възпитаниците на треньора Атанас Митрев надиграха днес руския ВК Ника с 3:0 гейма. Ден по-рано пловдивчани победиха със същия резултат съперника си, а освен това се наложиха над естонския Виктория с 2:0 (двата щаба предварително се бяха разбрали да се играе два от три гейма).

"Доволни сме от изиграните двубои, защото успяхме да съчетаем полезното с приятното. Сега се прибираме и продължаваме в Пловдив тренировъчния процес“, заяви за официалния сайт на клуба треньорът на Виктория Волей Атанас Митрев.