Виктория Волей преотстъпи двама бивши национали на отбори в Суперлигата

3352

Още двама състезатели на Виктория Волей (Пловдив) ще играят през новия сезон във волейболната Суперлига на България.

Бившите младежки национали Георги Димитров (на снимката вляво) и Стефан Иванов (на снимката вдясно) преминават съответно в Арда (Кърджали) и Черно море (Варна). Двамата волейболисти са родени през 1997 година и преминаха през всички възрасти в националния отбор на България, като имат 6-о място на Европейско първенство и 12-о на Световно първенство за U19.

Освен за Виктория Волей, двамата имат по един сезон за Хебър (Пазарджик). Георги Димитров играе на поста разпределител, а Стефан Иванов е посрещач.

Димитров започва подготовка с Арда Кърджали в понеделник, докато Стефан Иванов вече се присъедни към новите си съотборници във Варна.


Още по темата: ВК Виктория Волей, сезон 2017/2018
Всички новини по темата: (240)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).