Лудогорец прекъсна серията на Локомотив
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:19 / 09.11.2014Коментари (49)10251
Шампионът Лудогорец прекъсна добрата серия на Локомотив от четири мача без загуба в "А" група, след като днес воденият от Георги Дерменджиев отбор спечели с 2:0 домакинството си на "смърфовете" в среща от 15-ия кръг в "А" група.

"Орлите" диктуваха темпото на игра през по-голямата част на срещата на "Лудогорец арена" и съвсем закономерено си спечелиха трите точки.

Загубата пък бе първа за треньора на "черно-белите" Христо Колев-Бащата откакто пое тима след напускането на Неделчо Матушев.

Точни за разградчани бяха Дани Абало през първата част и Юнес Хамза след почивката от дузпа, за която бе изгонен Йордан Господинов и пловдивчани доиграха срещата повече от половин час с човек по-малко.

След този двубой Локо ще бъде разпуснат в почивка до сряда, когато от 15,00 часа на "Лаута" ще подновят занимания.

ЛУДОГОРЕЦ - ЛОКО 2:0