Спартак с равенство в четвъртата си контрола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:34 / 19.02.2014Коментари (0)1512
Спартак завърши 0:0 в четвъртата си контрола в подготвителния период. Днешната среща срещу Балкан (Варвара) се игра от 13 ч. на стадиона в Септември. "Гладиаторите" направиха редица пропуски пред вратата на символичните домакини.

Хубав удар на Читаков още в 15-ата минута на срещата не можа да оплете коженото кълбо в мрежата. Последваха нови положение за спартаклии, пропуснати от Юруков и Саръев. Ударите на двамата преминаха близо до гредите на противниковата врата. Единственото чисто положение за Балкан в цялата среща бе в 43-тата минута.

През второто полувреме Спартак продължи с пропуските. Първо такъв направи в 50-ата минута Ем.Иванов, а след него не успяха да отбележат Ст.Димитров в 70-ата и Амир в 80-ата минута.

Заради твърдия и неравен терен на стадиона в град Септември, Спартак даде и "жертва". Принудително срещата напусна Д.Колев, който стъпи накриво. В близките часове ще стане ясно неговото състояние.

Последната контрола на Спартак е в събота на стадиона в Оризари срещу Евроколеж.

Припомняме, че пролетния полусезон в Югоизточната "В" група се подновява на 1 март. Тогава спартаклии приемат Тунджа (Ямбол) в среща от 18-ия кръг.

Фенове на Спартак: Заставаме твърдо зад Денис! Всичко друго отдавна трябваше да е вън!
Несебър е шампион, юноша на Ботев с нов гол! Спартак остана на трето място
Спартак с информация за последния мач
БФС промени мач на Спартак, за да има феърплей
Битка до самия край! Лидерите в Трета лига с победи, всичко ще се реши в последния кръг